Ola Hamkało chuda 2 tygodnie po porodzie
Fot. Instagram@olahamkalo
O tym się mówi!

Aleksandra Hamkało pokazała brzuch po porodzie!

Jej przemiana jest niesamowita!

Aleksandra Frankowska 21 lipca 2021 15:27
Ola Hamkało chuda 2 tygodnie po porodzie
Fot. Instagram@olahamkalo

Aleksandra Hamkało niedawno została mamą. Teraz spędza z synkiem pierwsze wakacje nad morzem, a z tej okazji na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w bikini. Maluszek rośnie bardzo szybko, a jego mama wróciła do niesamowitej formy sprzed ciąży. Wszyscy patrzą na brzuch aktorki, który nie wygląda na ten „po ciąży”.

Czytaj też: Aleksandra Hamkało trzy tygodnie po porodzie ma kompletnie płaski brzuch!

Aleksandra Hamkało została mamą

Początkowo aktorka ukrywała ciążę, chcąc nacieszyć się dobrą nowiną tylko z najbliższymi. Kiedy jednak opowiedziała o niej głośno, zaczęła regularnie publikować piękne zdjęcia, ukazujące jej ciążowe krągłości. 4 lutego na świat przyszedł jej synek, a młoda mama całkowicie straciła dla niego głowę. Niedługo po porodzie aktorka wróciła normalnie do pracy, na plan Na dobre i na złe.

Hamkało pokazała brzuch 5 miesięcy po ciąży

Zobacz również: Aleksandra Hamkało urodziła! Gwiazda zamieściła urocze zdjęcie z maleństwem

Aktorka odpoczywa właśnie z rodziną nad morzem, a na jej Instagramie ukazała się fotografia z synkiem. Fani zwrócili jednak uwagę na jej sylwetkę, bowiem Hamkało pozuje w stroju kąpielowym. Płaski brzuch i wyraźne mięśnie zrobiły ogromne wrażenie na jej fanach, którzy obrzucili ją ogromem komplementów. Rzadko która kobieta 5 miesięcy po ciąży może pochwalić się taką sylwetką!

Jak Wam się podoba przemiana Oli Hamkało?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.