Ola Hamkało chuda 2 tygodnie po porodzie
Fot. Instagram@olahamkalo
O tym się mówi!

Aleksandra Hamkało pokazała brzuch po porodzie!

Jej przemiana jest niesamowita!

Aleksandra Frankowska 21 lipca 2021 15:27
Ola Hamkało chuda 2 tygodnie po porodzie
Fot. Instagram@olahamkalo

Aleksandra Hamkało niedawno została mamą. Teraz spędza z synkiem pierwsze wakacje nad morzem, a z tej okazji na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w bikini. Maluszek rośnie bardzo szybko, a jego mama wróciła do niesamowitej formy sprzed ciąży. Wszyscy patrzą na brzuch aktorki, który nie wygląda na ten „po ciąży”.

Czytaj też: Aleksandra Hamkało trzy tygodnie po porodzie ma kompletnie płaski brzuch!

Aleksandra Hamkało została mamą

Początkowo aktorka ukrywała ciążę, chcąc nacieszyć się dobrą nowiną tylko z najbliższymi. Kiedy jednak opowiedziała o niej głośno, zaczęła regularnie publikować piękne zdjęcia, ukazujące jej ciążowe krągłości. 4 lutego na świat przyszedł jej synek, a młoda mama całkowicie straciła dla niego głowę. Niedługo po porodzie aktorka wróciła normalnie do pracy, na plan Na dobre i na złe.

Hamkało pokazała brzuch 5 miesięcy po ciąży

Zobacz również: Aleksandra Hamkało urodziła! Gwiazda zamieściła urocze zdjęcie z maleństwem

Aktorka odpoczywa właśnie z rodziną nad morzem, a na jej Instagramie ukazała się fotografia z synkiem. Fani zwrócili jednak uwagę na jej sylwetkę, bowiem Hamkało pozuje w stroju kąpielowym. Płaski brzuch i wyraźne mięśnie zrobiły ogromne wrażenie na jej fanach, którzy obrzucili ją ogromem komplementów. Rzadko która kobieta 5 miesięcy po ciąży może pochwalić się taką sylwetką!

Jak Wam się podoba przemiana Oli Hamkało?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.