Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne
Ze świata urody

Klaudia El Dursi pokazała odważne zdjęcie na Instagramie!

Umięśnione ciało modelki zachwyca

Redakcja VIVA! 3 lipca 2020 14:31
Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne

Klaudia El Dursi to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Modelka od udziału w ostatniej edycji Top Model, chętnie chwali się swoim życiem prywatnym w sieci, pokazując zdjęcia i filmy na Instagramie. Publikowane przez nią fotografie często są bardzo odważne, a jej ciało podziwiane przez tysiące kobiet i mężczyzn. Nic w tym dziwnego - modelka wygląda, jak jeden z Aniołków Victoria's Secret.

Klaudia El Dursi pokazała odważne zdjęcie latem 2020

Modelka regularnie publikuje fragmenty ze swojego życia w social mediach, a jej uroda chwalona jest przez licznych obserwatorów. Ostatnio na jej koncie pokazała fotografię z łóżka, pozując w dość skąpej bieliźnie. W tle widoczne były zgrabne pośladki Klaudii, która wyglądała na bardzo zrelaksowaną i odprężoną. Takie zdjęcia nie powinny dziwić internautów - modelka świadoma swojej urody, chętnie eksponuje ją w sieci. Egzotyczna uroda sprawia jednak, że zdobywa coraz większe grono fanów swojego naturalnego piękna.

Czy Klaudia El Dursi to jedna z najpiękniejszych Polek?

Nie da się ukryć, że niespotykana uroda modelki to efekt zagranicznych korzeni. Klaudia czuje się Polką i wielokrotnie podkreślała to w wywiadach. Opublikowane zdjęcie spotkało się z ogromem pozytywnych komentarzy i komplementów, nie tylko od kobiet, ale też i mężczyzn. Nie ma się co dziwić - jej figura to nie tylko efekt genów, ale również zdrowej diety i regularnych ćwiczeń.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay at home , and feel sexy 💙

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#lazyday 🖤

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.