Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne
Ze świata urody

Klaudia El Dursi pokazała odważne zdjęcie na Instagramie!

Umięśnione ciało modelki zachwyca

Redakcja VIVA! 3 lipca 2020 14:31
Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne

Klaudia El Dursi to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Modelka od udziału w ostatniej edycji Top Model, chętnie chwali się swoim życiem prywatnym w sieci, pokazując zdjęcia i filmy na Instagramie. Publikowane przez nią fotografie często są bardzo odważne, a jej ciało podziwiane przez tysiące kobiet i mężczyzn. Nic w tym dziwnego - modelka wygląda, jak jeden z Aniołków Victoria's Secret.

Klaudia El Dursi pokazała odważne zdjęcie latem 2020

Modelka regularnie publikuje fragmenty ze swojego życia w social mediach, a jej uroda chwalona jest przez licznych obserwatorów. Ostatnio na jej koncie pokazała fotografię z łóżka, pozując w dość skąpej bieliźnie. W tle widoczne były zgrabne pośladki Klaudii, która wyglądała na bardzo zrelaksowaną i odprężoną. Takie zdjęcia nie powinny dziwić internautów - modelka świadoma swojej urody, chętnie eksponuje ją w sieci. Egzotyczna uroda sprawia jednak, że zdobywa coraz większe grono fanów swojego naturalnego piękna.

Czy Klaudia El Dursi to jedna z najpiękniejszych Polek?

Nie da się ukryć, że niespotykana uroda modelki to efekt zagranicznych korzeni. Klaudia czuje się Polką i wielokrotnie podkreślała to w wywiadach. Opublikowane zdjęcie spotkało się z ogromem pozytywnych komentarzy i komplementów, nie tylko od kobiet, ale też i mężczyzn. Nie ma się co dziwić - jej figura to nie tylko efekt genów, ale również zdrowej diety i regularnych ćwiczeń.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay at home , and feel sexy 💙

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#lazyday 🖤

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.