Klaudia El Dursi
Fot. Instagram @klaudia_el_dursi
O TYM SIĘ MÓWI

Seksowna Klaudia El Dursi pozuje do zdjęć podczas kwarantanny

Jak wygląda w czasie domowej izolacji?

Redakcja VIVA! 1 kwietnia 2020 17:15
Klaudia El Dursi
Fot. Instagram @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi, uczestniczka programu Top Model i influencerka, od momentu pojawienia się w telewizji, wzbudza ogromne zainteresowanie wśród telewidzów i internautów. Modelka została zaproszona do prowadzenia reality show "Hotel Paradise". Akcja programu rozgrywa się na indonezyjskiej wyspie Bali, gdzie gwiazda spędziła ponad 3 miesiące! Dziś jest już w Polsce, w rodzinnej Bydgoszczy, gdzie odbywa przymusową dwutygodniową kwarantannę. Podczas domowej izolacji, nie przestaje zachwycać urodą i seksownymi stylizacjami. Jak prezentuje się na kwarantannie?

Klaudia El Dursi na kwarantannie w zmysłowej stylizacji

Modelka wróciła z Bali bez żadnych niepokojących objawów, jednak każdy przyjeżdżający z zagranicy, musi odbyć obowiązkową kwarantannę. Klaudia El Durski na domowej izolacji przebywa z mamą, która towarzyszyła córce na indonezyjskiej wyspie. Gwiazda jest pod nadzorem bydgoskiej policji, której musi zdawać raporty o swoim samopoczuciu.

"To jest kwarantanna pod nadzorem policji. Codziennie odbieram telefon od policji z Bydgoszczy z zapytaniem, jak się czuję, jak się miewam, czy czegoś nam potrzeba. Po czym musimy się udać na balkon, pomachać, wysłać buziaka" - powiedziała Klaudia El Dursi w rozmowie z "Party".

Modelka nie może na razie spotkać się z partnerem, ani z dziećmi, ale do kontaktu ze światem wykorzystuje media społecznościowe. Gwiazda rozmawia z najbliższymi poprzez aplikację Facetime, a z fanami łączy się na Instagramie. Ostatnio postawiła pokazać swoją domową stylizację, która ku zaskoczniu internautów, nie składa się z wygodnych dresów i oversizowej bluzy. Klaudia El Dursi opublikowała zdjęcie w skąpym body, na którym wygina się w seksownej pozie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay at home , and feel sexy 💙

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Fani nie kryli zachwytu i pochlebnie komentowali zdjęcie modelki. Wśród słów internautów pojawił się również komentarz od Blondino z "Hotelu Paradise". W programie chłopak podrywał Klaudię na wizji, a nawet żartował, że to ona jest jego wymarzoną partnerką. 

"I się zdziwili, że podszedłem. Es Chica bomba" - napisał pod zdjęciem uczestnik reality show.

A jak Wam podoba się domowa stylizacja Klaudii El Dursi? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#sunsetlover 🌅

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.