Klaudia El Dursi
Fot. Instagram @klaudia_el_dursi
O TYM SIĘ MÓWI

Seksowna Klaudia El Dursi pozuje do zdjęć podczas kwarantanny

Jak wygląda w czasie domowej izolacji?

Redakcja VIVA! 1 kwietnia 2020 17:15
Klaudia El Dursi
Fot. Instagram @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi, uczestniczka programu Top Model i influencerka, od momentu pojawienia się w telewizji, wzbudza ogromne zainteresowanie wśród telewidzów i internautów. Modelka została zaproszona do prowadzenia reality show "Hotel Paradise". Akcja programu rozgrywa się na indonezyjskiej wyspie Bali, gdzie gwiazda spędziła ponad 3 miesiące! Dziś jest już w Polsce, w rodzinnej Bydgoszczy, gdzie odbywa przymusową dwutygodniową kwarantannę. Podczas domowej izolacji, nie przestaje zachwycać urodą i seksownymi stylizacjami. Jak prezentuje się na kwarantannie?

Klaudia El Dursi na kwarantannie w zmysłowej stylizacji

Modelka wróciła z Bali bez żadnych niepokojących objawów, jednak każdy przyjeżdżający z zagranicy, musi odbyć obowiązkową kwarantannę. Klaudia El Durski na domowej izolacji przebywa z mamą, która towarzyszyła córce na indonezyjskiej wyspie. Gwiazda jest pod nadzorem bydgoskiej policji, której musi zdawać raporty o swoim samopoczuciu.

"To jest kwarantanna pod nadzorem policji. Codziennie odbieram telefon od policji z Bydgoszczy z zapytaniem, jak się czuję, jak się miewam, czy czegoś nam potrzeba. Po czym musimy się udać na balkon, pomachać, wysłać buziaka" - powiedziała Klaudia El Dursi w rozmowie z "Party".

Modelka nie może na razie spotkać się z partnerem, ani z dziećmi, ale do kontaktu ze światem wykorzystuje media społecznościowe. Gwiazda rozmawia z najbliższymi poprzez aplikację Facetime, a z fanami łączy się na Instagramie. Ostatnio postawiła pokazać swoją domową stylizację, która ku zaskoczniu internautów, nie składa się z wygodnych dresów i oversizowej bluzy. Klaudia El Dursi opublikowała zdjęcie w skąpym body, na którym wygina się w seksownej pozie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay at home , and feel sexy 💙

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Fani nie kryli zachwytu i pochlebnie komentowali zdjęcie modelki. Wśród słów internautów pojawił się również komentarz od Blondino z "Hotelu Paradise". W programie chłopak podrywał Klaudię na wizji, a nawet żartował, że to ona jest jego wymarzoną partnerką. 

"I się zdziwili, że podszedłem. Es Chica bomba" - napisał pod zdjęciem uczestnik reality show.

A jak Wam podoba się domowa stylizacja Klaudii El Dursi? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#sunsetlover 🌅

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…