TYLKO NA VIVA.PL

„Była to najlepsza decyzja w moim życiu!”. Co zdradziła nam Klaudia El Dursi?

Gwiazda dołączyła do naszej akcji #VIVAzostańwdomu

Rafał Kowalski 4 kwietnia 2020 20:35

Klaudia El Dursi, uczestniczka programu Top Model i prowadząca show Hotel Paradise, wzięła udział w akcji #VIVAzostańwdomu, w ramach której codziennie zapraszamy Was na wirtualne spotkania z gwiazdami na naszym Instagramie. Modelka chętnie odpowiedziała na pytania fanów, a jedno z nich dotyczyło wczesnego macierzyństwa...

Klaudia El Dursi czat Viva.pl

Zapytaliśmy Klaudię, czy urodzenie pierwszego – starszego – syna było dla niej trudnym czasem. „Nie będę udawała, że zawsze było kolorowo i cudownie, ale ja zawsze chciałam być wcześniej mamą, i zawsze wiedziałam, że będę mamą. Faktycznie były takie momenty, że było mi łatwiej, było mi gorzej. Były momenty, że obserwowałam rówieśniczki, które robiły co chciały, i miałam takie przemyślenia, czy nie za wcześnie”, wyznała.

„Ale powiem Ci, że z perspektywy czasu była to najlepsza decyzja w moim życiu. Mam dwóch cudownych synów, z Dawidem, starszym, łączy nas taka niesamowita wieź”, dodała. Z macierzyństwem wiążę się też jedno z jej wielkich marzeń...

A jak poznała się ze swoim partnerem? „Z Jackiem znaliśmy się już wiele lat wcześniej, zanim coś zaiskrzyło. Mieliśmy masę wspólnych znajomych i przypadkiem gdzieś tam nasze drogi się połączyły”, zdradziła. „Jeżeli stwierdzę, że mamy na to ochotę, na pewno nie będzie to taki klasyczny polski ślub”, ujawniła w odpowiedzi na pytanie o to, czy planuje zmianę stanu cywilnego.

Jaki ślub jej się marzy? Tego dowiecie się z naszego wideo! Klaudia El Dursi zdradziła też, co oznacza jej... nazwisko. Czat w całości obejrzycie na Instagramie VIVA.pl. Zapraszamy! 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.