TYLKO NA VIVA.PL

„Była to najlepsza decyzja w moim życiu!”. Co zdradziła nam Klaudia El Dursi?

Gwiazda dołączyła do naszej akcji #VIVAzostańwdomu

Rafał Kowalski 4 kwietnia 2020 20:35

Klaudia El Dursi, uczestniczka programu Top Model i prowadząca show Hotel Paradise, wzięła udział w akcji #VIVAzostańwdomu, w ramach której codziennie zapraszamy Was na wirtualne spotkania z gwiazdami na naszym Instagramie. Modelka chętnie odpowiedziała na pytania fanów, a jedno z nich dotyczyło wczesnego macierzyństwa...

Klaudia El Dursi czat Viva.pl

Zapytaliśmy Klaudię, czy urodzenie pierwszego – starszego – syna było dla niej trudnym czasem. „Nie będę udawała, że zawsze było kolorowo i cudownie, ale ja zawsze chciałam być wcześniej mamą, i zawsze wiedziałam, że będę mamą. Faktycznie były takie momenty, że było mi łatwiej, było mi gorzej. Były momenty, że obserwowałam rówieśniczki, które robiły co chciały, i miałam takie przemyślenia, czy nie za wcześnie”, wyznała.

„Ale powiem Ci, że z perspektywy czasu była to najlepsza decyzja w moim życiu. Mam dwóch cudownych synów, z Dawidem, starszym, łączy nas taka niesamowita wieź”, dodała. Z macierzyństwem wiążę się też jedno z jej wielkich marzeń...

A jak poznała się ze swoim partnerem? „Z Jackiem znaliśmy się już wiele lat wcześniej, zanim coś zaiskrzyło. Mieliśmy masę wspólnych znajomych i przypadkiem gdzieś tam nasze drogi się połączyły”, zdradziła. „Jeżeli stwierdzę, że mamy na to ochotę, na pewno nie będzie to taki klasyczny polski ślub”, ujawniła w odpowiedzi na pytanie o to, czy planuje zmianę stanu cywilnego.

Jaki ślub jej się marzy? Tego dowiecie się z naszego wideo! Klaudia El Dursi zdradziła też, co oznacza jej... nazwisko. Czat w całości obejrzycie na Instagramie VIVA.pl. Zapraszamy! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.