Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne
Z ŻYCIA GWIAZD

Klaudia El Dursi zakończyła kwarantannę i w końcu zobaczyła się z synami! 

Dawid i Jaś są bardzo podobni do mamy...

Rafał Kowalski 9 kwietnia 2020 11:59
Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne

Klaudia El Dursi zakończyła obowiązkową kwarantannę. Gwiazda była na niej przez 14 dni, ponieważ w czasie epidemii wróciła do Polski z Bali, gdzie nagrywała 2 sezony programu Hotel Paradise. Ostatnie tygodnie na rajskiej wyspie modelka i prezenterka spędzała z mamą, ale bez dzieci. Swoich dwóch synów gwiazda zobaczyła dopiero wczoraj!

Synowie Klaudii El Dursi – zdjęcia po kwarantannie

31-letnia Klaudia El Dursi jest mamą dwóch chłopców – 11-letniego Dawida i 5-letniego Jasia. Podczas kwarantanny dziećmi opiekował się obecny partner gwiazdy TVN – Jacek, który jest jednocześnie tatą młodszego z chłopców. Najnowsze zdjęcia prowadzącej Hotel Paradise są najlepszym dowodem na to, jak świetny kontakt ma ona z synami. Trzeba też przyznać, że obaj są bardzo podobni do mamy!

O swojej niesamowitej więzi z dziećmi prezenterka opowiadała kilka dni temu na naszym czacie na żywo. Ale nie zawsze było kolorowo, szczególnie, gdy Klaudia została mamą w wieku 20 lat. „Faktycznie były takie momenty, że było mi łatwiej, było mi gorzej. Były momenty, że obserwowałam rówieśniczki, które robiły co chciały, i miałam takie przemyślenia, czy nie za wcześnie. Ale z perspektywy czasu była to najlepsza decyzja w moim życiu. Mam dwóch cudownych synów, z Dawidem, starszym, łączy nas taka niesamowita więź”, opowiadała VIVIE.pl gwiazda TVN7.

Zobaczcie urocze, rodzinne zdjęcia Klaudi El Dursi i jej synów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Razem💙

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Syn Klaudii El Dursi
Fot. InstaStories Klaudii El Dursi

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.