Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne
Z ŻYCIA GWIAZD

Klaudia El Dursi zakończyła kwarantannę i w końcu zobaczyła się z synami! 

Dawid i Jaś są bardzo podobni do mamy...

Rafał Kowalski 9 kwietnia 2020 11:59
Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne

Klaudia El Dursi zakończyła obowiązkową kwarantannę. Gwiazda była na niej przez 14 dni, ponieważ w czasie epidemii wróciła do Polski z Bali, gdzie nagrywała 2 sezony programu Hotel Paradise. Ostatnie tygodnie na rajskiej wyspie modelka i prezenterka spędzała z mamą, ale bez dzieci. Swoich dwóch synów gwiazda zobaczyła dopiero wczoraj!

Synowie Klaudii El Dursi – zdjęcia po kwarantannie

31-letnia Klaudia El Dursi jest mamą dwóch chłopców – 11-letniego Dawida i 5-letniego Jasia. Podczas kwarantanny dziećmi opiekował się obecny partner gwiazdy TVN – Jacek, który jest jednocześnie tatą młodszego z chłopców. Najnowsze zdjęcia prowadzącej Hotel Paradise są najlepszym dowodem na to, jak świetny kontakt ma ona z synami. Trzeba też przyznać, że obaj są bardzo podobni do mamy!

O swojej niesamowitej więzi z dziećmi prezenterka opowiadała kilka dni temu na naszym czacie na żywo. Ale nie zawsze było kolorowo, szczególnie, gdy Klaudia została mamą w wieku 20 lat. „Faktycznie były takie momenty, że było mi łatwiej, było mi gorzej. Były momenty, że obserwowałam rówieśniczki, które robiły co chciały, i miałam takie przemyślenia, czy nie za wcześnie. Ale z perspektywy czasu była to najlepsza decyzja w moim życiu. Mam dwóch cudownych synów, z Dawidem, starszym, łączy nas taka niesamowita więź”, opowiadała VIVIE.pl gwiazda TVN7.

Zobaczcie urocze, rodzinne zdjęcia Klaudi El Dursi i jej synów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Razem💙

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Syn Klaudii El Dursi
Fot. InstaStories Klaudii El Dursi

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?