Joanna Przetakiewicz, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O tym się mówi!

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie bez makijażu!

Gwiazda wypoczywa na Mykonos!

Aleksandra Frankowska 21 lipca 2021 17:27
Joanna Przetakiewicz, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz przebywa obecnie na Mykonos, gdzie wybrała się upragniony urlop. Przepiękna grecka wyspa jest jednym z ulubionych miejsc gwiazd, które chętnie udają się tam na wakacje. Wśród nich jest chociażby Ewa Chodakowska czy Julia Wieniawa. W tym roku do tego grona dołączyła Przetakiewicz, która na swoim Instagramie zaprezentowała zdjęcie z urlopu… bez makijażu!

Czytaj też: Tak wyglądało greckie wesele Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Zobacz film!

Joanna Przetakiewicz wróciła do Grecji

Jakiś czas temu w Grecji odbył się ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Panna młoda miała wówczas do dyspozycji aż trzy niesamowite suknie ślubne, a ceremonia została uznana jednym z wydarzeń roku! Nic dziwnego – było magicznie, bajecznie i w otoczeniu najbliższych. Tym razem Przetakiewicz wróciła do Grecji na upragniony urlop. Jako kierunek wybrała Mykonos.

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz zachwyca figurą i w końcu zdradza, na jakiej jest diecie!

Joanna Przetakiewicz pozuje bez makijażu

Na najnowszym zdjęciu z urlopu Joanna Przetakiewicz pokazała się fanom w wersji naturalnej. Nie ma na buzi grama podkładu, a jej buzia wydaje się delikatnie muśnieta słońcem. Jedyny makijaż jaki można dostrzec, to bardzo delikatny permanentny brwi. Fani od razu obsypali Przetakiewicz mnóstwem komplementów. Dyrektor kreatywna domu mody La Mania wygląda zachwycająco i tak też się czuje! Widać że urlop zdecydowanie jej służy!

Jak Wam się podoba bez makijażu? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.