TYLKO NA VIVA.PL!

Tak wyglądało greckie wesele Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Zobacz film!

Ogromny tort, wzruszenie gości i fajerwerki...

Rafał Kowalski 29 listopada 2020 13:53

Ślub w domu w Konstancinie i wielkie greckie wesele przypieczętowały na początku października piękne uczucie które od kilku lat dzielą między sobą Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens. Para długo trzymała wiele momentów uroczystości w tajemnicy. W nowym numerze VIVY! możecie zobaczyć wiele niepublikowanych dotąd fotografii nowożeńców. Z kolei dziś dzielimy się kolejną wzruszającą pamiątką. Weselnym filmem…

Wideo ze ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

W rozmowie z Katarzyną Przybyszewską-Ortonowską projektantka tak pięknie mówiła o swoim najważniejszym dniu w życiu. „W codziennej gonitwie za mało celebrujemy ważne chwile albo nie celebrujemy ich wcale. Chcieliśmy więc, żeby nasz ślub był wyjątkowy. Rinke, który jest specjalistą od wielkich produkcji, wpadł na szalony pomysł. „Asiu – powiedział – w tym roku na pewno nie będzie balu TVN-u. Więc zróbmy wesele na 500 osób, bo wszystkim będzie tego balu brakowało! Rozbijemy wielki namiot…”. Spojrzałam na niego: „Chyba oszalałeś! Przecież jest pandemia”. Rinke w takich chwilach jest marzycielem”, zaznaczyła w VIVIE! założycielka marki La Mania.

Dodała też,  że ostatecznie po wielu trudach udało się cieszyć dniem zamążpójścia w gronie 38 najbliższych osób. „Nie chcieliśmy sami brać ślubu, wybraliśmy grupę przyjaciół, najbliższych, którzy towarzyszyli nam przez ostatnie lata. Znaleźliśmy, nie bez problemów, piękny hotel w Grecji i na przygotowanie uroczystości mieliśmy zaledwie miesiąc”, wyznała nam Joanna Przetakiewicz.

Z kolei pan młody zdradził inny romantyczny szczegół uroczystości… „Składaniu przysięgi towarzyszyła piosenka „I Will Never Love Again” z filmu „Narodziny gwiazdy”. Oglądaliśmy razem ten film, kiedy wszedł na ekrany, i wtedy po raz pierwszy przy tej piosence zauważyłem, że Asi płyną łzy po twarzy. Nigdy wcześniej przy mnie nie płakała. Była twardzielką. Powiedziałem jej wtedy: „To jest siła naszej miłości, że nie boisz się przy mnie być wrażliwa””, opowiadał VIVIE! Rinke Rooyens.

Tylko na VIVA.pl możecie po raz pierwszy zobaczyć film z wesela zakochanych! Prawda, że robi wrażenie?

Całą rozmowę z Joanną i Rinke znajdziecie w najnowszym numerze magazynu VIVA! 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.