WIDEO VIVY.PL

Joanna Przetakiewicz od 6 lat pracuje z synem. Nie od razu była przekonana, że to dobry pomysł...

Kim jest Alex Przetakiewicz?

Rafał Kowalski 19 listopada 2020 08:14

Joanna Przetakiewicz jest mamą trzech synów, ale to z jednym z nich współpracuje od 6 lat przy swojej marce modowej La Mania. Aleksander Przetakiewicz jest dziś prezesem zarządu firmy, choć na początku ten pomysł nie do końca podobał się sławnej projektantce…

Joanna Przetakiewcz o pracy z synem Alexem

Z wywiadu, którego Alex Przetakiewicz udzielił w lipcu 2020 roku, dowiedzieliśmy się, że pomysł 31-latka na pracę z mamą przy marce modowej został odebrany z dystansem. „Jak przychodziłem do La Manii i powiedziałem mamie, że niedługo zostanę prezesem to powiedziała, żebym się w głowę puknął”, mówił biznesmen w rozmowie z Money.pl „Ale ona zrozumiała w końcu mój plan i szanuje moją pracę” dodał.

Nawiązując do tej ciekawej wypowiedzi, zapytaliśmy projektantkę o to, czy tak samo zapamiętała początki współpracy z Alexem. „Mój syn wcześniej był dyrektorem marketingu w klubie piłkarskim. I nagle miałby prowadzić dom mody? Trochę sobie tego nie wyobrażałam. Ale też nie chciałam, by życiowo czuł się odpowiedzialny za to, że ma mi pomagać, a nie będzie realizował swoich pasji. A on mi powiedział: ale przecież biznes i finanse są moją pasją, a żadna firma bez biznesplanu nie będzie rozwijać. To z kolei mnie mniej interesuje, ja wolę kreować, więc się świetnie podzieliliśmy”, mówiła nam Joanna Przetakiewicz.

Okazuje się, że Aleksander, który już zmienił wiele rzeczy w firmie, ma pomysły na następne kroki, które mają przynieść kolejne sukcesy. Jak tego dokonać w dobie koronawirusa? „Nie oszukujmy się, wyjścia na czerwony dywan, wesela, chrzciny czy komunii będą jeszcze długo ograniczone. W związku z tym będziemy wycofywać się z sukienek na wielkie okazje, La Mania przejdzie w nową erę bardzo komfortowych rzeczy. Będziemy poza tym rozwijać przede wszystkim La Manię Home. Sama po sobie zauważyłam, że teraz jeszcze bardziej mi samej chce się dbać o dom, rośliny, zapachy…”, opowiedziała nam Joanna Przetakiewicz przed kamerą VIVY.pl.

Kim jest Aleksander Przetakiewicz? Studia, kariera zawodowa

Aleksander Przetakiewicz ukończył studia ekonomiczna na Uniwersytecie Rzymskim. Zaraz po nich wyjechał na rok do Nowego Jorku, gdzie zdobywał doświadczenie pracując w funduszu nieruchomościowym. Chwilę później 31-latek wrócił do Polski, gdzie został dyrektorem marketingu Legii Warszawa. Współpracę z klubem piłkarskim syn Joanny Przetakiewicz zakończył w połowie 2014 roku. Od tego czasu zajmuje się z powodzeniem markami La Mania i La Mania Home. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10 lecie LA MANI ♥️ Kochani, z całego ♥️ dziękujemy bardzo naszym gościom za wspaniałe humory wczoraj! Ile było śmiechu i radości♥️‼️do późnej nocy. Bardzo nam żal, że nie mogliśmy zaprosić wszystkich Was ♥️ następnym razem się uda! Nasza ostatnia kolekcja @lamaniahome nosi nazwę MADE WITH LOVE ♥️ bo to firma rodzinna. Wszystko w niej powstaje z miłości. Razem z moim najstarszym synem @aleksanderprzetakiewicz oraz całym wspaniałym teamem jak np kochany @m.gabrusianiec - nasz 😇 od 10 lat pracujemy z wielką pasją. Wczoraj wspominałyśmy również nasze początki razem z @magdabutrym ♥️ ile to było cudownych emocji, fascynacji, ekscytacji. Od samego początku! Zdarzyły mi się błędy i wpadki, za które przepraszam ♥️ale powiem Wam, że czuję wielka dumę i radość patrząc na obie LA MANIE dzisiaj ♥️ KOCHAM BARDZO! Ale nie byłoby niczego, gdyby nie nasze kochane klientki! To Wy jesteście naszym napędem, wiatrem w żagle, największa motywacją i satysfakcją! DZIĘKUJEMY I KOCHAMY WAS NA ZAWSZE! ♥️♥️ #love #my #work #10 #years #anniversary #lamania ♥️

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.