O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz rzucała ślubnym bukietem dwa razy! Projektantka pokazała film z wesela

Para młoda zdecydowała się na... nietypowy pierwszy taniec

Gabriela Czernecka 10 listopada 2020 07:33

Co to był za ślub! Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w otoczeniu najbliższych wyprawili w Grecji wystawne wesele. W tym szczególnym dla nich dniu towarzyszyli im najbliżsi. Nie zabrakło synów Joanny Przetakiewicz - Aleksandra, Jakuba i Filipa, ale także Kayah, byłej żony Rinke Rooyensa, z którą ten utrzymuje dziś przyjacielskie stosunki. Kilka dni wcześniej Joanna i Rinke w wzięli ślub w warszawskim apartamencie projektantki, ale to właśnie w Grecji postanowili świętować ten wyjątkowy dzień w ich życiu... Jak się bawili?

Joanna Przetakiewicz o ślubie w Grecji. Wideo

Skąd pomysł na greckie wesele? „To było nasze marzenie, żeby tam pojechać”, przyznała Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Rafałem Kowalskim dla viva.pl. Okazuje się, że najbliżsi pary nie mieli wcześniej okazji spędzać czasu w tym niezwykłym miejscu. A młoda para chciała, by dzień ich wesela był wyjątkowy także dla ich... Wygląda na to, że ich marzenie spełniło się.

Świeżo upieczeni małżonkowie wybrali też nietypowy pierwszy taniec... Zorbę! Którą wykonali wraz ze swoimi gośćmi! Co jeszcze działo się podczas uroczystości? Dyrektor kreatywna La Manii opowiedziała nam o tym w trakcie pierwszego wywiadu po ślubie. Odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskacie po obejrzeniu naszego wideo do końca.

Kayah na weselu Joanny Przetakiewicz. Rzut wiązanką

Wiele emocji w mediach budził fakt, że na uroczystości pojawiła się Kayah - była żona Rinke Rooyensa. Piosenkarka nie tylko przyjęła jego zaproszenie i poleciała do Grecji, ale też wyśmienicie się bawiła, co najlepiej widać na filmiku zamieszczonym wczoraj wieczorem przez Joannę Przetakiewicz. Być może nawet wokalistka złapała jeden z bukietów? Panna młoda rzucała kwiatami w końcu aż dwa razy... 

Tak czy tak wesele było pełne pięknych momentów, a jeden z nich możecie zobaczyć poniżej. „Cudowne wspomnienia! Będziemy nimi żyli jeszcze baaardzo długo! A jak się znowu spotkamy, to będzie dopiero radość!”, podsumowała na Instagramie projektantka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KTÓRA Z WAS chce złapać bukiet na szczęście? Serce w górę ♥️ Cudowne wspomnienia! Będziemy nimi żyli jeszcze baaardzo długo! A jak się znowu spotkamy, to będzie dopiero radość! 🤗 To było raptem kilka tygodni temu. Tak bardzo znowu się wszystko zmieniło. Dzięki Bogu zdążyliśmy i wszyscy są zdrowi! Na razie plany można odłożyć do szafy. Plany normalnej pracy, świąt, remontu, spotkań, wyjazdów. Trzeba uważać 😷 A już naiwnie wyobrażałam sobie przebierane gwiazdkowe party, podobnie jak kilka lat temu. Chciałam jak zawsze przebrać się za królika 🐰 Pomarzyć zawsze można 💁‍♀️ I trzeba. Nikt nie lubi utraty kontroli nad własnym życiem, ale nie ma wyjścia. Cierpliwość to nie jest moja mocna strona, więc marze i wspominam dalej ♥️ zawsze działa! #honeymoon #happy #justmarried #jro ;)

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.