Joanna Przetakiewicz, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz: „Zawsze robiłam to, co dawało mi radość. Dzięki temu mogłam być fajną mamą

Gwiazda podzieliła się z fanami wspólną fotografią z synami

Olga Figaszewska 2 czerwca 2021 15:05
Joanna Przetakiewicz, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Dla Joanny Przetakiewicz rodzina jest najważniejsza. Dyrektor kreatywna marki La Mania doczekała się trzech wspaniałych synów. Aleksander, Filip i Jakub dawno temu wyfrunęli z rodzinnego gniazda, a Joanna Przetakiewicz nie kryje dumy z osiągnięć swojeich dzieci. Ma z nimi cudowną relację. Synowie mogą liczyć na jej ogromne wsparcie i ze wzajemnością. To oni prowadzili ją do ołtarza, gdy w ubiegłym roku wychodziła za mąż za Rinke Rooyensa. Z okazji Dnia Dziecka, Joanna Przetakiewicz zamieściła mediach społecznościowych poruszając post, w którym opowiedziała o więzi z synami i macierzyństwie.

Joanna Przetakiewicz o macierzyństwie i relacji z synami

Synowie są dla niej siłą, motywacją i inspiracją. Dla Joanny Przetakiewicz macierzyństwo jest najważniejszą rolą. Bizneswoman wie, co to znaczy być samotną matą i wychowywać dzieci jednocześnie godząc wiele obowiązków. „My kobiety zmagamy się z wieloma wyzwaniami i trudnościami jednocześnie, ale WARTO ♥️ Dla mnie synowie to największe źródło energii i motywacji, a także faktor szczęścia oraz satysfakcji. To SENS ŻYCIA NA ZAWSZE ”, pisała jakiś czas temu w mediach społecznościowych.

Z okazji Dnia Dziecka na Instagramie gwiazdy pojawiło się wspólne zdjęcie z Aleksandrem, Filipem i Jakubem. Kadr został wykonany w dniu ślubu dyrektor kreatywnej La Manii. W tym dniu nie mogło zabraknąć przy jej boku najważniejszych mężczyzn.

„Moi trzej synowie są spełnieniem moich marzeń. Kocham najbardziej na świecie ♥️♥️♥️ Moi przyjaciele. Moja duma. Moje wsparcie. Mój BEST TEAM. Dzięki Wam wiem, że bycie mamą to najlepsze, co może się w życiu przydarzyć. Kocham Was ”, rozpoczęła poruszający post.

Zobacz też: Czym zajmują się synowie Joanny Przetakiewicz? 

Joanna Przetakiewicz z synami,  Aleksander, Filip i Jakub
Fot. VIPHOTO/East News

Joanna Przetakiewicz z synami, Aleksandrem, Filipem i Jakubem na pokazie kolekcji La Mania, 2011 rok

Jaką mamą jest Joanna Przetakiewicz? 

Joanna Przetakiewicz w dalszej części wpisu wróciła wspomnieniami do czasu, w którym po raz pierwszy została mamą. Od zawsze marzyła o tym, by doświadczyć macierzyństwa. „Pierwszego syna urodziłam, kiedy byłam na studiach. Miałam niewiele ponad 20 lat. Jaka ja wtedy byłam szczęśliwa! Koleżanki pytały, czy nie boję się? Czy nie jest mi żal studenckich imprez i akademickiego życia? Ja już to wszystko miałam w liceum. Wyszalałam się i bardzo chciałam spełniać marzenia o rodzinie. Spełniłam. Dzięki wsparciu mojej kochanej mamy, determinacji i temu, że tego tak bardzo chciałam, nigdy nie mówiłam, jak mi ciężko”, dodała.

Nie było to łatwe, dla Joanna Przetakiewicz starała się godzić wiele ról. Jednak miała w sobie ogromną siłę i przepełniała ją miłość do dzieci. „W ciągu dnia studiowałam, pracowałam, odbierałam chłopców ze szkoły, spędzaliśmy razem czas, chłopcy szli spać, a ja wracałam jeszcze do pracy. I tak codziennie. Żyłam na 6 biegu. Dla nich, ale przede wszystkim dla siebie. Nie byłam matką, która zapominała o sobie, o swoich marzeniach i obwiniała świat za to, jak bardzo jest zmęczona. Cieszyłam się, że moje dzieci są zdrowe, że świetnie sobie radzimy, a kiedy miałam dość, wsiadałam w nocy w samochód i jechałam przed siebie”, zwierzała się.

Bizneswoman niczego nie żałuje. Nie ukrywa, że starała się być dla swoich dzieci najlepszą mamą. To dziś procentuje niesamowitą relacją, którą ma z synami. Dorośli dziś mężczyźni spełniają swoje marzenia i osiągają kolejne sukcesy. Joanna Przetakiewicz udowodniła im, że nie ma rzeczy niemożliwych.

„Zawsze robiłam to, co dawało mi radość, power i spełnienie. Dzięki temu mogłam być fajną mamą, nie taką, która umordowana, przerażona, bezsilna czeka na to, żeby dzień się skończył, a nowy szybko nie zaczął. Wtedy nie starczało mi czasu na życie towarzyskie, ale zawsze miałam grono przyjaciół, którzy reagowali, gdy za bardzo wpadałam w wir pracy i domowych obowiązków. Byłam mamą małych dzieci z biznesem, który rozkręcałam z kalkulatorem w ręku i z zielonym pojęciem o nim. Niczego nie żałuję. Wręcz przeciwnie - wszystko zrobiłabym znowu tak samo ”, zakończyła.  

Zobacz też: Oto mama i synowie Joanny Przetakiewicz! Jeden z nich pokazał też nową dziewczynę

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.