Joanna Przetakiewicz, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Synowie są dla Joanny Przetakiewicz największym źródłem energii i motywacji 

Czym zajmują się Aleksander, Filip i Jakub?

Olga Figaszewska 14 października 2020 13:42
Joanna Przetakiewicz, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Kobieta sukcesu, szczęśliwa żona i mama. Dyrektor kreatywna marki La Mania doczekała się trzech wspaniałych synów. Jest niezwykle dumna z ich osiągnięć. Aleksander, Filip i Jakub już dawno weszli w dorosłe życie. Zawsze mogą liczyć na wsparcie mamy. Sami również służą jej dobrym słowem czy radą. To także oni poprowadzili ją do ołtarza. Nagranie, które opublikowała wówczas w sieci Joanna Przetakiewicz jest niezwykle poruszające. Czym zajmują się na co dzień jej synowie?

Joanna Przetakiewicz o macierzyństwie 

Dla Joanny Przetakiewicz wypracowała sobie z synami cudowną więź. Dziś ci młodzi mężczyźni są jej największą siłą i motywacją do działania. Gwiazda nie ukrywa, że macierzyństwo jest jej największym osiągnięciem, życiowym sukcesem.

,,Jestem MAMĄ trzech wspaniałych, dorosłych synów. Oni razem i każdy z osobna są moim największym osiągnięciem. Wiem co to znaczy być samotną matką, wiem co to znaczy wychowywać dzieci, pracując i studiując jednocześnie. My kobiety zmagamy się z wieloma wyzwaniami i trudnościami jednocześnie, ale WARTO ♥️ Dla mnie synowie to największe źródło energii i motywacji, a także faktor szczęścia oraz satysfakcji. To SENS ŻYCIA NA ZAWSZE ♥️", pisała na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BEFORE & AFTER #before&afterchallange Która z Was dołączy do mnie??? Moi trzej synkowie ♥️♥️♥️ To było moje marzenie od kiedy skończyłam 14 lat! KOCHAM WAS najbardziej na świecie ♥️♥️♥️‼️‼️‼️ Kochane superENKi ♥️ #eranowychkobiet Dzis Dzień Dziecka. Myślicie , że to Was nie dotyczy, bo macie więcej niż 18 lat ? Błąd!!! Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale... niewielu z nich pamięta o tym... Takie mądre zdanie przeczytałam kiedyś w "Małym księciu " (A. de Saint- Exupery). Niosę je przez życie... I wiem, co nas od tego oddala! Strach. Stereotypy. Obawa przed ośmieszeniem się lub byciem niezrozumianą. Przecież osoba, która się dużo śmieje i cieszy nawet banalnymi rzeczami, u nas często uznawana jest za niepoważną. Niedojrzałą! Tymczasem proszę Was o jedno: pamiętajcie, że w dniu, którym umrze Wasze wewnętrzne dziecko (czyli kiedy przestaniecie cieszyć się tęczą, gorąca czekoladą albo pierwszym dniem wakacji!), zacznie się starość i smutek ... Nie pozwólmy na to, ok? Jakie są Wasze sposoby na zachowanie wewnętrznego dziecka?? ♥️

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Nie mogło być inaczej. Aleksander, Filip i Jakub poprowadzili mamę w drodze do ołtarza. Uroczystość odbyła się w Grecji.  Joanna Przetakiewicz zamieściła niedawno film ze ślubu, na którym trudno wszystkim ukryć radość i wzruszenie.  Tak w poruszającym wpisie wspominała tamtą chwilę:

,,Nie wyobrażamy sobie lepszego męża dla ciebie, lepszego przyjaciela dla nas – tak powiedzieli moi synowie, odprowadzając mnie podczas ceremonii ślubu. Jestem szczęśliwa. Tu, teraz, jestem bardzo szczęśliwa – pomyślałam. Mamy razem z @rinkerooyens mnóstwo doświadczeń za sobą, dobrych i złych. Sukcesów i porażek. Bardzo trudnych i pięknych momentów. I właśnie dlatego wiem na pewno, jak warto doceniać, szanować, dziękować, kochać♥️".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

- Nie wyobrażamy sobie lepszego męża dla ciebie, lepszego przyjaciela dla nas – tak powiedzieli moi synowie, odprowadzając mnie podczas ceremonii ślubu. -Jestem szczęśliwa. Tu, teraz, jestem bardzo szczęśliwa– pomyślałam. Mamy razem z @rinkerooyens mnóstwo doświadczeń za sobą, dobrych i złych. Sukcesów i porażek. Bardzo trudnych i pięknych momentów. I właśnie dlatego wiem na pewno, jak warto doceniać, szanować, dziękować, kochać♥️‼️ Cieszyć się każdą chwilą. Teraz‼️ Bez odkładania na później. Chcę się dzielić z Wami naszym szczęściem. Chcę, żebyście uwierzyli, że cuda się zdarzają. Że po burzy wychodzi słońce. Że życie jest piękne a miłość najważniejsza ♥️‼️#lovemyfamily #wedding #happiness #eranowychkobiet

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Kim są synowie Joanny Przetakiewicz? 

Najmłodsza pociecha Joanny Przetakiewicz, Kuba ukończył liceum w Londynie. Filip mieszka w Stanach Zjednoczonych. Tam studiował genetykę, biotechnologię i matematykę. Rok temu w rozmowie z Dzień Dobry TVN bizneswoman wyznała, że jej syn zajmuje się start-upem, który odpowiada za produkcję urządzenia pozwalającego czytać z oka informacje o danej osobie.

„Zatrudnia kilkadziesiąt osób i druga część jego firmy rozwija się również w Meksyku. Następna część będzie w Brazylii. W jego start-up zainwestował ten sam inwestor, który zainwestował w Ubera”, mówiła Joanna Przetakiewicz.

Z kolei najstarszy syn gwiazdy, Aleksander ukończył ekonomię w  Rzymie. Obecnie stoi na czele La Manii, jest dyrektorem generalnym marki, którą stworzyła Joanna Przetakiewicz.  

Joanna Przetakiewicz z synami: Aleksandrem, Jakubem i Filipem, listopad 2011:

Joanna Przetakiewicz, Aleksander Przetakiewicz, Filip Przetakiewicz, Jakub Przetakiewicz, 24.11.2011
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.