Joanna Przetakiewicz i Kourtney Kardashian
Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz/Kourtney Kardashian
O tym się mówi!

Sukces Joanny Przetakiewicz! Kourtney Kardashian korzysta z jej porcelany!

Talerzyk w paski towarzyszył jej przy śniadaniu!

Aleksandra Frankowska 17 czerwca 2021 18:27
Joanna Przetakiewicz i Kourtney Kardashian
Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz/Kourtney Kardashian

Joanna Przetakiewicz jako dyrektor kreatywna domu mody La Mania ma na swoim koncie wiele sukcesów. Kolejnym okazuje się fakt, że jej porcelana została dostrzeżona przez jedną z sióstr Kardashian – dokładnie najstarszą Kourtney. Na jej InstaStory można zobaczyć, jak korzysta z porcelany! Czy to kolejny międzynarodowy sukces polskiej marki?

Czytaj też: Joanna Przetakiewicz: „Zawsze robiłam to, co dawało mi radość. Dzięki temu mogłam być fajną mamą”

Kourtney Kardashian je tosty z porcelany marki La Mania

Najstarsza siostra Kim Kardashian, Kourtney opublikowała InstaStory, na którym wyraźnie widać porcelanę projektu marki La Mania, która należy do Joanny Przetakiewicz. Na stole stoi również świeca sygnowana logiem marki.

Przypominamy, że rok temu Kourtney założyła również marynarkę projektu marki Epram, której właścicielką jest Maffashion. Czy to oznacza, że Amerykanka zaczyna dostrzegać potencjał polskich marek?

Jedno jest pewne, to prawdziwy sukces! Joanna Przetakiewicz osobiście udostępniła post Kardashian na swoim Instagramie, dziękując jej za skorzystanie z jej produktów.

Jak Wam się podoba oryginalna porcelana La Mania w czarno białe paski? 

La Mania
Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz/Kourtney Kardashian

La Mania
Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz/Kourtney Kardashian

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.