Joanna Przetakiewicz i Kourtney Kardashian
Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz/Kourtney Kardashian
O tym się mówi!

Sukces Joanny Przetakiewicz! Kourtney Kardashian korzysta z jej porcelany!

Talerzyk w paski towarzyszył jej przy śniadaniu!

Aleksandra Frankowska 17 czerwca 2021 18:27
Joanna Przetakiewicz i Kourtney Kardashian
Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz/Kourtney Kardashian

Joanna Przetakiewicz jako dyrektor kreatywna domu mody La Mania ma na swoim koncie wiele sukcesów. Kolejnym okazuje się fakt, że jej porcelana została dostrzeżona przez jedną z sióstr Kardashian – dokładnie najstarszą Kourtney. Na jej InstaStory można zobaczyć, jak korzysta z porcelany! Czy to kolejny międzynarodowy sukces polskiej marki?

Czytaj też: Joanna Przetakiewicz: „Zawsze robiłam to, co dawało mi radość. Dzięki temu mogłam być fajną mamą”

Kourtney Kardashian je tosty z porcelany marki La Mania

Najstarsza siostra Kim Kardashian, Kourtney opublikowała InstaStory, na którym wyraźnie widać porcelanę projektu marki La Mania, która należy do Joanny Przetakiewicz. Na stole stoi również świeca sygnowana logiem marki.

Przypominamy, że rok temu Kourtney założyła również marynarkę projektu marki Epram, której właścicielką jest Maffashion. Czy to oznacza, że Amerykanka zaczyna dostrzegać potencjał polskich marek?

Jedno jest pewne, to prawdziwy sukces! Joanna Przetakiewicz osobiście udostępniła post Kardashian na swoim Instagramie, dziękując jej za skorzystanie z jej produktów.

Jak Wam się podoba oryginalna porcelana La Mania w czarno białe paski? 

La Mania
Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz/Kourtney Kardashian

La Mania
Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz/Kourtney Kardashian

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.