Joanna Przetakiewicz i Kourtney Kardashian
Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz/Kourtney Kardashian
O tym się mówi!

Sukces Joanny Przetakiewicz! Kourtney Kardashian korzysta z jej porcelany!

Talerzyk w paski towarzyszył jej przy śniadaniu!

Aleksandra Frankowska 17 czerwca 2021 18:27
Joanna Przetakiewicz i Kourtney Kardashian
Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz/Kourtney Kardashian

Joanna Przetakiewicz jako dyrektor kreatywna domu mody La Mania ma na swoim koncie wiele sukcesów. Kolejnym okazuje się fakt, że jej porcelana została dostrzeżona przez jedną z sióstr Kardashian – dokładnie najstarszą Kourtney. Na jej InstaStory można zobaczyć, jak korzysta z porcelany! Czy to kolejny międzynarodowy sukces polskiej marki?

Czytaj też: Joanna Przetakiewicz: „Zawsze robiłam to, co dawało mi radość. Dzięki temu mogłam być fajną mamą”

Kourtney Kardashian je tosty z porcelany marki La Mania

Najstarsza siostra Kim Kardashian, Kourtney opublikowała InstaStory, na którym wyraźnie widać porcelanę projektu marki La Mania, która należy do Joanny Przetakiewicz. Na stole stoi również świeca sygnowana logiem marki.

Przypominamy, że rok temu Kourtney założyła również marynarkę projektu marki Epram, której właścicielką jest Maffashion. Czy to oznacza, że Amerykanka zaczyna dostrzegać potencjał polskich marek?

Jedno jest pewne, to prawdziwy sukces! Joanna Przetakiewicz osobiście udostępniła post Kardashian na swoim Instagramie, dziękując jej za skorzystanie z jej produktów.

Jak Wam się podoba oryginalna porcelana La Mania w czarno białe paski? 

La Mania
Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz/Kourtney Kardashian

La Mania
Fot. Instagram/Joanna Przetakiewicz/Kourtney Kardashian

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?