Sekretny składnik anti-aging Jennifer Aniston
Fot. Rex Features/East News
Ze świata urody

Jennifer Aniston wprowadza na rynek nową markę kosmetyków!

Co o niej wiemy?

Marta Cieplak 3 września 2021 16:30
Sekretny składnik anti-aging Jennifer Aniston
Fot. Rex Features/East News

Wszystko wskazuje na to, że Jennifer Aniston dołączy do grona gwiazd, które mają własne marki kosmetyczne! Co wiemy na temat nadchodzącej premiery? Kiedy będziemy mogli wypróbować prosukty sygnowane przez znaną aktorkę?

Zobacz także: Lady Gaga lansuje modę na... przyklejany eyeliner!

Kosmetyki Jennifer Aniston LolaVie

Jak na razie nie wiadomo wiele o marce gwiazdy, ale pewne jest, że kosmetyki wkrótce ujrzą  światło dzienne. Na Instagramie aktorki pojawił się bowiem wymowny wpis pod zdjęciem ze studia fotograficznego:

Coś nadchodzi!

Przy okazji otagowała na zdjęciu profil o nazwie LolaVie. To główna wskazówka, która prowadzi do strony o tej nazwie. A tam można zobaczyć trzy zdjęcia – jedno Jennifer Aniston sfotografowanej od tyłu z dopiskiem 08.09.2021, co ewidentnie wskazuje na dzień premiery. Oprócz tego widać minimalistyczne biało-czarne opakowanie z logo – jego estetyka nawiązuje do kosmetyków Chanel. Wygląda równie elegancko. Na trzeciej fotografii natomiast jest flakonik z bambusem. Możemy podejrzewać, że to nawiązanie do azjatyckich albo po prostu naturalnych składników.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LolaVie (@lolavie)

Nazwa LolaVie nie jest zresztą zupełnie nowa! Tak samo nazywały się perfumy sygnowane przez Jennifer Aniston w 2010. Jednak nigdy nie chciała zdradzić, co się za nią kryje.

To długa i zbyt osobista historia, by ją opowiadać. Ale ma dla mnie ogromne znaczenie, powiedziała w rozmowie z LA Times.

Zobacz także: Jennifer Aniston ma sobowtórkę na TikToku!

Myślicie, że po jedenastu latach odważy się otworzyć i wyjaśni, skąd akurat taka, a nie inna nazwa dla jej kosmetycznej marki? Jeśli tylko to zrobi, od razu damy Wam znać! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.