Eyeliner Lady Gaga naklejki Haus Laboratories
Fot. Instagram@ladygaga
ze świata urody

Lady Gaga lansuje modę na... przyklejany eyeliner!

Na Amazonie już jest hitem!

Marta Cieplak 21 września 2019 18:30
Eyeliner Lady Gaga naklejki Haus Laboratories
Fot. Instagram@ladygaga

Lady Gaga w tym tygodniu uczciła oficjalnie start jej marki kosmetycznej Haus Laboratories. Produkty sygnowane przez piosenkarkę od kilku dni można już kupić bezpośrednio przez stronę marki oraz przez Amazon. Eyeliner Eye-Lie-Ner już jest bestsellerem na tej platformie sprzedażowej! Dlaczego? Bo Gaga miała na niego świetny pomysł!

Nowatorski eyeliner Lady Gagi

Mocno podkreślone oko z wyraźną kreską jest popisowym makijażem piosenkarki. Ale, że gwiazda nie lubi sztampy ani nudy, wymyśliła, że nie będzie sprzedawać samego eyelinera, ale doda do niego... naklejki! Jedne z nich są w postaci wywiniętej kreski-jaskółki (10 par), a inne odwzorowują... maskę! Trzeba jednak przyznać, że ten chwyt marketingowy to nie wszystko. Eyeliner jest po prostu świetnej jakości - tak donoszą zagraniczne media i osoby testujące go w internecie.

Lady Gaga Haus Laboratories
Fot. materiały prasowe

Eyeliner z naklejkami HAUS LABORATORIES

Ile kosztują kosmetyki Lady Gagi?

Sam, eyeliner kosztuje na stronie www.hauslabs.com 89 zł, zestaw na naklejkami 150 zł, a naklejka-maska 107 zł. Do tego można dokupić pomadki w płynie za 77 zł, konturówki za 69 zł i puder rozświetlający w różnych kolorach za 86 zł.

Lady Gaga Haus Laboratories
Fot. materiały prasowe

Naklejka w kształcie maski, HAUS LABORATORIES

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.