kiedy premiera perfum Fenty Beauty
Fot. Instagram/Fenty Beauty
O tym się mówi

Rihanna wypuszcza pierwsze perfumy Fenty Beauty!

Co o nich wiemy? Kiedy premiera?

Marta Cieplak 29 lipca 2021 14:30
kiedy premiera perfum Fenty Beauty
Fot. Instagram/Fenty Beauty

Rihanna nie daje o sobie zapomnieć! Na swoich kanałach w mediach społecznościowych i na tych promujących jej markę kosmetyczną Fenty Beauty ogłosiła, że na dniach w sprzedaży pojawią się perfumy Fenty Beauty! Co o nich wiemy?

Perfumy Fenty Beauty premiera

Najpierw na profilu Fenty Beauty zamieściła filmik, na którym widać jedynie płyn butelki wypełnionej płynem, której kszałt sugerował właśnie buteleczkę perfum sygnowanej nazwiskiem słynnej piosenkarki.

Coś zmysłowego, pewnego siebie, a zarazem seksownego ✨już bardzo niedługo...😉

A teraz pojawiły się jeszcze piękne, czarno-białe zdjęcia Riri, które ewidentnie będą promować nowe perfumy Fenty Beauty. Gwiazda ma na nich długie, idealnie wygładzone włosy, co jest sporą odmianą po tym, jak ostatnio pokazywała się w ultrakrótkich włosach w stylu pixi.

I tym razem nie ma już wątpliwości, że chodzi o perfumy, bo sama napisała: Fenty Parfum Coming Soon!

Co wiemy o perfumach Rihanny Fenty Parfum? Niestety na razie bardzo niewiele. Przypuszczamy, że będą to perfumy dla kobiet i to o dość mocnym, zdecydowanym zapachu. W końcu piosenkarka do tej pory używała m.in. zapachów marki Killian, które słyną z tego, że są wyraziste i zaskakujące. Więc tego samego możemy się spodziewać po pierwszym oryginalnym zapachu Fenty! Przypuszczamy też, że perfumy Fenty będą dostępne w perfumeriach Sephora, podobnie jak makijaż Fenty Beauty. Gdy tylko dowiemy się więcej szczegółów będziemy Was informować! 

Rihanna perfumy
Fot. Instagram/Fenty Beauty

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.