Jennifer Aniston ma problemy z alkoholem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic
O tym się mówi!

Jennifer Aniston ma sobowtórkę na TikToku!

Kobieta dzięki podobieństwu robi niesamowitą furorę w sieci!

Aleksandra Frankowska 5 lipca 2021 14:27
Jennifer Aniston ma problemy z alkoholem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

TikTok każdego dnia zyskuje na popularności, a pojawiające się tam filmiki stają się wiralami w sieci. Tak stało się z tym, na którym pewna kobieta do złudzenia przypomina… Jennifer Aniston. Tiktokerka do złudzenia przypomina gwiazdę Przyjaciół, a jej konto bije rekordy wyświetleń w popularnej aplikacji.

Czytaj też: Jennifer Aniston ponownie włączyła do diety węglowodany!

Jennifer Aniston ma sobowtóra na TikToku

Użytkowniczka, której konto nazywa się @she_plusthree kilka dni temu udostępniła wideo, na którym dosłownie cytuje dialogi z Przyjaciół. Wszyscy zwrócili uwagę na jej niesamowite podobieństwo do Rachel, którą grała Jennifer Aniston.

Kim jest sobowtór Jennifer Aniston?

Według magazynu E! News, tiktokerka ma na imię Lisa. Jej film w 48 godzin obejrzało aż 350 tysięcy osób. Ma 540 tysięcy polubień i aż 15 tysięcy udostępnień. Kobieta pod względem rysów twarzy i fryzury wygląda dokładnie jak Jennifer Aniston. Zachwyca urodą i kto wie, może ten filmik przyniesie jej niejedną rolę filmową!

Zobacz też: Nie tylko Rachel w Przyjaciołach! Oto wszystkie komediowe role Jennifer Aniston 

@she_plusthree

You know what I mean?

♬ original sound - Friends

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.