Jennifer Aniston ma problemy z alkoholem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic
O tym się mówi!

Jennifer Aniston ponownie włączyła do diety węglowodany!

Nie boi się, że przytyje?

Aleksandra Frankowska 29 czerwca 2021 20:27
Jennifer Aniston ma problemy z alkoholem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Jennifer Aniston to jedna z najpiękniejszych aktorek światowego show biznesu. Amerykanka, która skończyła 52 lata może pochwalić się prawdziwą figurą nastolatki. Jak sama twierdzi, udało jej się to nie bez powodu. Jej tajemnicą było unikanie węglowodanów. Tym razem wyznała jednak magazynowi People, że postanowiła włączyć je do diety ponownie. Jaki będzie efekt tego eksperymentu?

Czytaj też: Sensacyjne informacje! Jennifer Aniston adoptowała dziecko? Jest komentarz

Jennifer Aniston ponownie włącza do diety węglowodany

Była żona Brada Pitta przez lata utrzymywała niesamowitą sylwetkę. Jej sekretem było niejedzenie węglowodanów i inne, bardzo restrykcyjne zasady związane z żywieniem.

Niedawno na łamach magazynu People Jennifer Aniston wyznała, że wróciła do węglowodanów. Obawiała się ich jeść, ponieważ powszechnie uważa się, że powodują tycie. Zmieniła jednak zdanie.

Zobacz teraz: Jennifer Aniston walczy o powrót do Brada Pitta! Musi spełnić tylko jeden warunek...

Wiele osób boi się koszyczków z chlebem. Ja już się nie boję. Trzeba tylko jeść z umiarem. Moje ciało lubi i potrzebuje węglowodanów. Dlaczego więc mam ich nie jeść? Dlaczego pozbawiać się rzeczy, które się kocha - dodała Aniston w wywiadzie dla "People".

Aktorka zmieniła zdanie podczas pandemii, kiedy zaczęła więcej czasu spędzać w domu. Wówczas przygotowywała również domowe chleby. Jak oceniacie jej decyzję? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.