Jennifer Aniston ma problemy z alkoholem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic
O tym się mówi!

Jennifer Aniston ponownie włączyła do diety węglowodany!

Nie boi się, że przytyje?

Aleksandra Frankowska 29 czerwca 2021 20:27
Jennifer Aniston ma problemy z alkoholem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Jennifer Aniston to jedna z najpiękniejszych aktorek światowego show biznesu. Amerykanka, która skończyła 52 lata może pochwalić się prawdziwą figurą nastolatki. Jak sama twierdzi, udało jej się to nie bez powodu. Jej tajemnicą było unikanie węglowodanów. Tym razem wyznała jednak magazynowi People, że postanowiła włączyć je do diety ponownie. Jaki będzie efekt tego eksperymentu?

Czytaj też: Sensacyjne informacje! Jennifer Aniston adoptowała dziecko? Jest komentarz

Jennifer Aniston ponownie włącza do diety węglowodany

Była żona Brada Pitta przez lata utrzymywała niesamowitą sylwetkę. Jej sekretem było niejedzenie węglowodanów i inne, bardzo restrykcyjne zasady związane z żywieniem.

Niedawno na łamach magazynu People Jennifer Aniston wyznała, że wróciła do węglowodanów. Obawiała się ich jeść, ponieważ powszechnie uważa się, że powodują tycie. Zmieniła jednak zdanie.

Zobacz teraz: Jennifer Aniston walczy o powrót do Brada Pitta! Musi spełnić tylko jeden warunek...

Wiele osób boi się koszyczków z chlebem. Ja już się nie boję. Trzeba tylko jeść z umiarem. Moje ciało lubi i potrzebuje węglowodanów. Dlaczego więc mam ich nie jeść? Dlaczego pozbawiać się rzeczy, które się kocha - dodała Aniston w wywiadzie dla "People".

Aktorka zmieniła zdanie podczas pandemii, kiedy zaczęła więcej czasu spędzać w domu. Wówczas przygotowywała również domowe chleby. Jak oceniacie jej decyzję? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?