Jennifer Aniston ma problemy z alkoholem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic
O tym się mówi!

Jennifer Aniston ponownie włączyła do diety węglowodany!

Nie boi się, że przytyje?

Aleksandra Frankowska 29 czerwca 2021 20:27
Jennifer Aniston ma problemy z alkoholem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Jennifer Aniston to jedna z najpiękniejszych aktorek światowego show biznesu. Amerykanka, która skończyła 52 lata może pochwalić się prawdziwą figurą nastolatki. Jak sama twierdzi, udało jej się to nie bez powodu. Jej tajemnicą było unikanie węglowodanów. Tym razem wyznała jednak magazynowi People, że postanowiła włączyć je do diety ponownie. Jaki będzie efekt tego eksperymentu?

Czytaj też: Sensacyjne informacje! Jennifer Aniston adoptowała dziecko? Jest komentarz

Jennifer Aniston ponownie włącza do diety węglowodany

Była żona Brada Pitta przez lata utrzymywała niesamowitą sylwetkę. Jej sekretem było niejedzenie węglowodanów i inne, bardzo restrykcyjne zasady związane z żywieniem.

Niedawno na łamach magazynu People Jennifer Aniston wyznała, że wróciła do węglowodanów. Obawiała się ich jeść, ponieważ powszechnie uważa się, że powodują tycie. Zmieniła jednak zdanie.

Zobacz teraz: Jennifer Aniston walczy o powrót do Brada Pitta! Musi spełnić tylko jeden warunek...

Wiele osób boi się koszyczków z chlebem. Ja już się nie boję. Trzeba tylko jeść z umiarem. Moje ciało lubi i potrzebuje węglowodanów. Dlaczego więc mam ich nie jeść? Dlaczego pozbawiać się rzeczy, które się kocha - dodała Aniston w wywiadzie dla "People".

Aktorka zmieniła zdanie podczas pandemii, kiedy zaczęła więcej czasu spędzać w domu. Wówczas przygotowywała również domowe chleby. Jak oceniacie jej decyzję? 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.