Olga Frycz 2019
Fot. Instagram/OlgaFrycz
O tym się mówi

Jak Olga Frycz dba o formę w ciąży?

Okazuje się, że nadal jest bardzo aktywna!

Marta Cieplak 24 czerwca 2021 14:30
Olga Frycz 2019
Fot. Instagram/OlgaFrycz

Olga Frycz niedawno ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. I choć zawsze była bardzo aktywna sportowo, teraz, nosząc pod sercem drugie dziecko, musiała lekko przystopować z ostrymi treningami, do których była przyzwyczajona. Na jaką aktywność może sobie teraz pozwolić?

Jak ćwiczy w ciąży Olga Frycz?

Do tej pory aktorka ćwiczyła naprawdę dużo i intensywnie. Było cardio, brzuszki, rower... Właściwie wszystko, na co tylko miała ochotę i czas. A teraz? 

Musiałam na jakiś czas zrezygnować z moich intensywnych treningów, ale żeby nie rozleniwić się całkowicie rower, cardio, brzuszki i inne aktywności zamieniłam na długie spacery. Najbardziej lubię wstać wcześnie i na dobry początek dnia przejść dystans około 3 km.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz)

Zobacz także: Anna Lewandowska i inne gwiazdy zdradzają pomysły na zdrowy styl życia!

Aktywność fizyczna bardzo Oldze służy, bo wygląda naprawdę doskonale. Figura jest świetna, a cera promienna. Same plusy! Fani też zasypują ją komplementami:

Wyglądasz ślicznie

Piękna!

Służy Pani ten stan!

To genialne rozwiązanie dla innych przyszłych mam. Bo po pierwsze dotleniają cały organizm, po drugie spalają kalorie, a po trzecie od rana dostają dawkę endorfin, która sprawia, że wszystko wydaje się łatwiejsze i przyjemniejsze. A przecież w ciąży bywają także trudne chwile. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz)

Warto wspomnieć, że trenować w ciąży można, ale najlepiej pod okiem trenera i po konsultacji z lekarzem prowadzącym ciążę. Tak zrobiła m.in. Katarzyna Glinka, która niemal do rozwiązania ćwiczyła ze swoim trenerem personalnym. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.