Olga Frycz 2019
Fot. Instagram/OlgaFrycz
O tym się mówi

Jak Olga Frycz dba o formę w ciąży?

Okazuje się, że nadal jest bardzo aktywna!

Marta Cieplak 24 czerwca 2021 14:30
Olga Frycz 2019
Fot. Instagram/OlgaFrycz

Olga Frycz niedawno ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. I choć zawsze była bardzo aktywna sportowo, teraz, nosząc pod sercem drugie dziecko, musiała lekko przystopować z ostrymi treningami, do których była przyzwyczajona. Na jaką aktywność może sobie teraz pozwolić?

Jak ćwiczy w ciąży Olga Frycz?

Do tej pory aktorka ćwiczyła naprawdę dużo i intensywnie. Było cardio, brzuszki, rower... Właściwie wszystko, na co tylko miała ochotę i czas. A teraz? 

Musiałam na jakiś czas zrezygnować z moich intensywnych treningów, ale żeby nie rozleniwić się całkowicie rower, cardio, brzuszki i inne aktywności zamieniłam na długie spacery. Najbardziej lubię wstać wcześnie i na dobry początek dnia przejść dystans około 3 km.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz)

Zobacz także: Anna Lewandowska i inne gwiazdy zdradzają pomysły na zdrowy styl życia!

Aktywność fizyczna bardzo Oldze służy, bo wygląda naprawdę doskonale. Figura jest świetna, a cera promienna. Same plusy! Fani też zasypują ją komplementami:

Wyglądasz ślicznie

Piękna!

Służy Pani ten stan!

To genialne rozwiązanie dla innych przyszłych mam. Bo po pierwsze dotleniają cały organizm, po drugie spalają kalorie, a po trzecie od rana dostają dawkę endorfin, która sprawia, że wszystko wydaje się łatwiejsze i przyjemniejsze. A przecież w ciąży bywają także trudne chwile. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz)

Warto wspomnieć, że trenować w ciąży można, ale najlepiej pod okiem trenera i po konsultacji z lekarzem prowadzącym ciążę. Tak zrobiła m.in. Katarzyna Glinka, która niemal do rozwiązania ćwiczyła ze swoim trenerem personalnym. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?