Olga Frycz
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Olga Frycz pokazała kuchnię po remoncie! Nie obyło się bez wpadek!

Wnętrze jest bardzo stylowe i przytulne!

Aleksandra Frankowska 20 kwietnia 2021 19:27
Olga Frycz
Fot. Instagram

Wnętrza mieszkania Olgi Frycz w jej social mediach wzbudzają nie lata emocje. Aktorka od pewnego momentu remontuje mieszkanie i w końcu pokazała efekt końcowy zmian w kuchni. Mama małej Heleny przez ostatnich kilka miesięcy przebywała na hiszpańskich wyspach, robiąc sobie nieco odpoczynku od pracy i pandemii w polskich warunkach. Po powrocie, porządnie wzięła się za zmiany. Efekt końcowy bardzo przypadł jej do gustu i w końcu pokazała fanom, co udało jej się osiągnąć.

Zobacz też: Olga Frycz pokazała kuchnię! Jest piękna i supermodna!

Olga Frycz pokazała metamorfozę kuchni

Kuchnia Olgi Frycz po remoncie w końcu ujrzała światło dzienne na jej Instagramie. Remont w końcu się zakończył, a aktorka doczekała się fenomenalnego efektu. Funkcjonalne rozwiązania pozwoliły aktorce uzyskać dodatkową przestrzeń i chociaż remont trwał ponad 2 miesiące, w końcu się udało.

Remont w kuchni trwał dwa miesiące za długo, do szału mnie to doprowadzało, ale z efektu końcowego jestem zadowolona. Zrezygnowałam z górnych szafek i zdecydowałam się zabudować lodówkę, przez to zyskałam dużo dodatkowej przestrzeni do przechowywania. - wyjawiła we wpisie Olga Frycz.

Olga Frycz zrezygnowała z białych frontów, na rzecz drewnianych, dębowych. Dzięki temu kuchnia wydaje się większa i bardziej naturalna, co jest bardzo w stylu Frycz. Do nowej kuchni aktorka wybrała lastryko zamiast płytek zrezygnowała z okapu, chociaż nie obyło się bez wątpliwości. Kuchnia utrzymana została w kolorach ziemi, a Frycz dobrała też do niej minimalistyczne, pasujące dodatki, jak gliniane doniczki i wazony.

Czytaj również: Olga Frycz już nie wygląda tak samo! Przeszła szokującą metamorfozę!

Niebieskie płytki zmieniłam na lastryko (tu wtopa, bo miejsce na lastryko zostało źle policzone i przez to jest jakaś idiotyczna podziałka i fugi i to mnie czasem denerwuje). Zamiast górnych szafek są otwarte półki i przez to jakoś tak więcej przestrzeni się zrobiło. Zrezygnowałam z okapu i to był błąd jednak. Powinnam była zostawić chociaż pochłaniacz. Może kiedyś to zrobię - przyznała Olga Frycz.

W części jadalnej, pojawił się również duży stół i krzesła niemieckiej firmy. Uwagę zwracają także stylowe lampy i plakat, który Frycz przywiozła z Izraela. Aktorka uwielbia podróże i w jej domu można znaleźć wiele pamiątek przywiezionych z różnych krańców świata.

Jak podoba Wam się jej nowa kuchnia? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.