Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska
Z OSTATNIEJ CHWILI

Olga Frycz jest w drugiej ciąży. Aktorka wychowa dziecko sama: „To mój własny, świadomy wybór”

Wiadomo już, jakie imię otrzyma noworodek

Rafał Kowalski 10 czerwca 2021 12:01
Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska

Olga Frycz znów zostanie mamą! Aktorka, która urodziła we wrześniu 2018 roku pierwszą córkę Helenę, znów oczekuje narodzin dziewczynki. Wiadomo już, że pociecha otrzyma imię Zosia oraz, że artysta wychowa ją samodzielnie. O swojej decyzji gwiazda napisała w najnowszym poście na Instagramie.

Olga Frycz o drugiej ciąży i samodzielnym macierzyństwie

Aktorka zaskoczyła chwilę temu wszystkich swoich fanów. Niespodziewanie na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym wyraźnie jest zarysowany ciążowy brzuszek 34-latki. Olga Frycz potwierdziła radosną nowinę tym, co napisała obok fotografii. „Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze”, napisała ulubienica internautek.

Przypomnijmy, że gdy rodziła się pierwsza córka gwiazdy, była ona w związku z ojcem Helenki – Grzegorzem Sobieszkiem. Partnerzy rozstali się jednak, gdy dziewczynka miała roczek. Teraz, w przypadku kolejnego dziecka, nie wiadomo kto jest jego tatą, ale aktorka sama podjęła temat samotnego macierzyństwa. To właśnie na wychowanie Zosi w pojedynkę zdecydowała się 34-latka. „Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór”, napisała Olga Frycz w sieci i podziękowała, tym którzy jej nie krytykują jej postanowień. „Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję. […] Czekamy na Ciebie Zosiu”, zakończyła swój wpis aktorka.

Gwiazdy gratulują Oldze Frycz drugiej ciąży

Pod pięknym zdjęciem gwiazdy pojawiło się wiele wpisów z gratulacjami. To przyjemność widzieć, jak dużo osób skupiło się na dobrych słowach i propozycji ewentualnego wsparcia. Wśród znanych pań gratulacje złożyły m.in.: Weronika Rosati, Ania Starmach, Odeta Moro, Agnieszka Sienkiewicz, Anna Czartoryska-Niemczycka, Adrianna Biedrzyńska, Maja Bohosiewicz i Ola Żebrowska.

Nieco dłuższe wpisy zamieściły z kolei Zofia Zborowska: „Zosiula! Czekamy na Ciebie❤ale będzie fajny babiniec. Olga Ty wiesz :):*”; Justyna Nagłowska: „Olga przytulam Was mocno, mocno i zawsze jestem jakby co ❤Nie mogę się doczekać Zosi”; czy Agata Rubik: „Oczywiście, że wszystko będzie dobrze! Jesteś Olga Superwoman, dasz sobie świetnie radę ze wszystkim, a jak coś to „ciocie” pomogą!”, czytamy na Instagramie.

Nasza redakcja też dołącza się do życzeń! 

Druga ciąża, Olga Frycz, kto jest ojcem
Fot. VIPHOTO/East News

TAGI #Olga Frycz

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?