Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O tym się mówi!

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie bez makijażu! 

Wygląda jak Kate Winslet?!

Aleksandra Frankowska 9 czerwca 2021 14:27
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to jedna z najlepszych polskich projektantek wnętrz.  Początki jej kariery związane były z TVP, gdzie prowadziła program Rower Błażeja. Miała również okazję być prowadzącą programu Pytanie na śniadanie, ale dopiero dołączenie do grupy TVN Discovery pozwoliło jej karierze się rozwinąć. Córka Katarzyny Grocholi w swoim wyglądzie stawia na naturalność, a tym razem poszła o krok dalej. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie bez makijażu w wersji saute! Anna Kalczyńska zostawiła pod nim komentarz sugerujący, że Szelągowska przypomina aktorkę, Kate Winslet. Jak wygląda Szelągowska bez makijażu?

Czytaj też: Dorota Szelągowska już tak nie wygląda! Nowy kolor to nie koniec metamorfozy!

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie bez makijażu

Fanów Doroty Szelągowskiej w social mediach wciąż przybywa. Dekoratorka chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego i zawodowego. Niedawno pokazała także, jak odświeżyła kolor włosów i zrobiła stylową grzywkę.

Tym razem Szelągowska pokazała zdjęcie zupełnie bez makijażu. Wygląda naprawdę pięknie, naturalnie i kobieco. Zdjęcie zostało wykonane zaraz po kąpieli, a Szelągowska schowała włosy pod turbanem z ręcznika. Pod zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Komplementy prawili nie tylko mężczyźni, ale również kobiety.

Zobacz również: Dorota Szelągowska buduje nowy dom!

Anna Kalczyńska pokusiła się o porównanie projektantki do Kate Winslet. Musimy przyznać, że również widzimy to podobieństwo. A Wy, jak oceniacie?

Jak Wam się podoba Szelągowska w wersji saute? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?