Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O tym się mówi!

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie bez makijażu! 

Wygląda jak Kate Winslet?!

Aleksandra Frankowska 9 czerwca 2021 14:27
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to jedna z najlepszych polskich projektantek wnętrz.  Początki jej kariery związane były z TVP, gdzie prowadziła program Rower Błażeja. Miała również okazję być prowadzącą programu Pytanie na śniadanie, ale dopiero dołączenie do grupy TVN Discovery pozwoliło jej karierze się rozwinąć. Córka Katarzyny Grocholi w swoim wyglądzie stawia na naturalność, a tym razem poszła o krok dalej. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie bez makijażu w wersji saute! Anna Kalczyńska zostawiła pod nim komentarz sugerujący, że Szelągowska przypomina aktorkę, Kate Winslet. Jak wygląda Szelągowska bez makijażu?

Czytaj też: Dorota Szelągowska już tak nie wygląda! Nowy kolor to nie koniec metamorfozy!

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie bez makijażu

Fanów Doroty Szelągowskiej w social mediach wciąż przybywa. Dekoratorka chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego i zawodowego. Niedawno pokazała także, jak odświeżyła kolor włosów i zrobiła stylową grzywkę.

Tym razem Szelągowska pokazała zdjęcie zupełnie bez makijażu. Wygląda naprawdę pięknie, naturalnie i kobieco. Zdjęcie zostało wykonane zaraz po kąpieli, a Szelągowska schowała włosy pod turbanem z ręcznika. Pod zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Komplementy prawili nie tylko mężczyźni, ale również kobiety.

Zobacz również: Dorota Szelągowska buduje nowy dom!

Anna Kalczyńska pokusiła się o porównanie projektantki do Kate Winslet. Musimy przyznać, że również widzimy to podobieństwo. A Wy, jak oceniacie?

Jak Wam się podoba Szelągowska w wersji saute? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.