Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O tym się mówi!

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie bez makijażu! 

Wygląda jak Kate Winslet?!

Aleksandra Frankowska 9 czerwca 2021 14:27
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to jedna z najlepszych polskich projektantek wnętrz.  Początki jej kariery związane były z TVP, gdzie prowadziła program Rower Błażeja. Miała również okazję być prowadzącą programu Pytanie na śniadanie, ale dopiero dołączenie do grupy TVN Discovery pozwoliło jej karierze się rozwinąć. Córka Katarzyny Grocholi w swoim wyglądzie stawia na naturalność, a tym razem poszła o krok dalej. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie bez makijażu w wersji saute! Anna Kalczyńska zostawiła pod nim komentarz sugerujący, że Szelągowska przypomina aktorkę, Kate Winslet. Jak wygląda Szelągowska bez makijażu?

Czytaj też: Dorota Szelągowska już tak nie wygląda! Nowy kolor to nie koniec metamorfozy!

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie bez makijażu

Fanów Doroty Szelągowskiej w social mediach wciąż przybywa. Dekoratorka chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego i zawodowego. Niedawno pokazała także, jak odświeżyła kolor włosów i zrobiła stylową grzywkę.

Tym razem Szelągowska pokazała zdjęcie zupełnie bez makijażu. Wygląda naprawdę pięknie, naturalnie i kobieco. Zdjęcie zostało wykonane zaraz po kąpieli, a Szelągowska schowała włosy pod turbanem z ręcznika. Pod zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Komplementy prawili nie tylko mężczyźni, ale również kobiety.

Zobacz również: Dorota Szelągowska buduje nowy dom!

Anna Kalczyńska pokusiła się o porównanie projektantki do Kate Winslet. Musimy przyznać, że również widzimy to podobieństwo. A Wy, jak oceniacie?

Jak Wam się podoba Szelągowska w wersji saute? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.