Adam Sztaba, Antoni Sztaba, Dorota Szelągowska, 2012 rok
Fot. Niemiec/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Doroty Szelągowskiej zmienił nazwisko. Nie do wiary, co było powodem tej decyzji

„U mnie w rodzinie z tymi nazwiskami to jest bardzo skomplikowana rzecz", tłumaczyła Dorota Szelągowska

Karol Sowa 26 marca 2024 13:16
Adam Sztaba, Antoni Sztaba, Dorota Szelągowska, 2012 rok
Fot. Niemiec/AKPA

Nie jest tajemnicą, że syn Doroty Szelągowskiej od samego początku nosi nazwisko swojego byłego ojczyma — Adama Sztaby. Dlaczego słynna projektantka zdecydowała się na coś takiego? W ostatniej rozmowie rozwiała wszystkie wątpliwości. 

Syn Doroty Szelągowskiej nosi nazwisko ojczyma. Znamy powód

Ulubienica widzów w jednym z wywiadów przyznała, że przejęcie nazwiska po ojczymie było dla niej oczywiste. Co więcej, biologiczny ojciec nie miał nic przeciwko. „Antek, odkąd skończył rok, był wychowywany przez Adama Sztabę, mojego byłego męża, który przejął nad nim opiekę. I kiedy miał 14-15 lat zmienił nazwisko na nazwisko Adama. Jego biologiczny tata wyraził na to zgodę i Antek od tamtego momentu nosi nazwisko swojego przybranego taty, który go wychował", zaznaczała w rozmowie z serwisem JastrząbPost.

„U mnie w rodzinie z tymi nazwiskami to jest bardzo skomplikowana rzecz, bo ja np. noszę swoje panieńskie nazwisko, które mam w dokumentach od kilku lat, bo po drodze nazywałam się zupełnie inaczej, więc u nas to jest rodzinne – zamieszanie z nazwiskami", kwitowała. 

CZYTAJ TEŻ: Teresa Lipowska o swoim stosunku do aborcji i wiary. Szczerze wyznała, co myśli

Adam Sztaba, Antoni Sztaba, 2011 rok

Adam Sztaba, Antoni Sztaba
Fot. Niemiec/AKPA

Adam Sztaba o relacji z synem Doroty Szelągowskiej

Prezenterka w podkaście WojewódzkiKędzierski przyznała, że Adama Sztabę i jej syna łączy wyjątkowa relacja. „Adam wychowywał Antka, odkąd ten skończył rok. To jest fantastyczne. Nadal mają ze sobą kontakt i zawsze będę mu za to wdzięczna", wyjaśniała. 

„Z czasem zacząłem być tatusiem. A ostatnio okazało się, że jestem też dla niego autorytetem", tłumaczył muzyk na łamach magazynu Gala. „Antek sam zaczął mówić na Adama: tatuś. Tłumaczyliśmy mu, że Adam nie jest jego biologicznym ojcem. Mówimy, że tatuś to jest ta osoba, która go wychowuje. Kiedyś powiedziałam mu: »Normalnie tatusiowie nie wybierają sobie syneczków. A tatuś sobie ciebie wybrał ze wszystkich dzieci na świecie«. A Antoś zrobił wielkie oczy i krzyknął: »Naprawdę, ze wszystkich dzieci w całym świecie?«. I teraz ma poczucie, że jest wyjątkowy, a nie gorszy", kwitowała Dorota Szelągowska. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wojciech Mann o ciemnej stronie „Dużych dzieci”: „To była, proszę państwa, masakra”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.