Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
metamorfozy gwiazd

Dorota Szelągowska zmieniła kolor włosów!

Gwiazda coraz bardziej przypomina mamę Katarzynę Grocholę?

Redakcja VIVA! 22 maja 2021 17:30
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to jedna z bardziej popularnych gwiazd telewizji w Polsce. Szelągowska prowadzi programy o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz, które inspirują tysiące Polaków. Przeprowadzane przez nią metamorfozy wnętrz zachwycają i są istną kopalnią pomysłów dla wszystkich tych, którzy dokonują zmian w swoich domach czy mieszkaniach. Projektantka chętnie dzieli się różnymi przemyśleniami i wydarzeniami z prywatnego życia z fanami na swoim profilu na Instagramie (Szelągowską obserwuje tu już ponad 800 tysięcy followersów). Tym razem w krótkich filmikach pokazała, jak zmieniła kolor włosów. Jaki jest efekt?

Zobacz też: Szelągowska komentuje doniesienia o rozwodzie. Jaka jest prawda?

Dorota Szelągowska w nowym kolorze włosów! Wygląda jak mama Katarzyna Grochola?

Szelągowska postanowiła odświeżyć fryzurę i skorzystała z pomocy fryzjera Macieja Wróblewskiego. Podczas wizyty u Wróblewskiego przygotowała transmisję live. W nagraniu pojawiła się z farbą na włosach, zaniepokojona, czy kolor nie wyjdzie zbyt ciemny. W kolejnym filmiku żartowała: „Zmywamy? Wrócę do was, ale jeżeli nie wrócę to znaczy, że jestem na jakimś komisariacie, bo zabiłam Wróblewskiego”. Jak się jednak okazało efekt farbowania włosów był świetny i blond wcale nie wyszedł ciemny. Odcień jest głęboki i chłodny, a Szelągowska wygląda doskonale. Gwiazda tak skomentowała pracę fryzjera: „Nie wiem, jak mu się to udało. Widzicie to? Normanie blond włosy. Przecież one były zbyt ciemne, więc chciałam powiedzieć, że Maciej Wróblewski przeżyje”.

Fani w komentarzach zachwycali się nową fryzurą Doroty i zwrócili uwagę, że pomimo zupełnie innego koloru włosów, Szelągowska coraz bardziej przypomina swoją słynną mamę Katarzynę Grocholę. Jeden z komentarzy brzmiał:

Ale teraz podobna do mamy.

Zobacz także: Dorota Szelągowska pokazała wnętrza pięknego domu na Warmii!

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.