Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
metamorfozy gwiazd

Dorota Szelągowska zmieniła kolor włosów!

Gwiazda coraz bardziej przypomina mamę Katarzynę Grocholę?

Redakcja VIVA! 22 maja 2021 17:30
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to jedna z bardziej popularnych gwiazd telewizji w Polsce. Szelągowska prowadzi programy o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz, które inspirują tysiące Polaków. Przeprowadzane przez nią metamorfozy wnętrz zachwycają i są istną kopalnią pomysłów dla wszystkich tych, którzy dokonują zmian w swoich domach czy mieszkaniach. Projektantka chętnie dzieli się różnymi przemyśleniami i wydarzeniami z prywatnego życia z fanami na swoim profilu na Instagramie (Szelągowską obserwuje tu już ponad 800 tysięcy followersów). Tym razem w krótkich filmikach pokazała, jak zmieniła kolor włosów. Jaki jest efekt?

Zobacz też: Szelągowska komentuje doniesienia o rozwodzie. Jaka jest prawda?

Dorota Szelągowska w nowym kolorze włosów! Wygląda jak mama Katarzyna Grochola?

Szelągowska postanowiła odświeżyć fryzurę i skorzystała z pomocy fryzjera Macieja Wróblewskiego. Podczas wizyty u Wróblewskiego przygotowała transmisję live. W nagraniu pojawiła się z farbą na włosach, zaniepokojona, czy kolor nie wyjdzie zbyt ciemny. W kolejnym filmiku żartowała: „Zmywamy? Wrócę do was, ale jeżeli nie wrócę to znaczy, że jestem na jakimś komisariacie, bo zabiłam Wróblewskiego”. Jak się jednak okazało efekt farbowania włosów był świetny i blond wcale nie wyszedł ciemny. Odcień jest głęboki i chłodny, a Szelągowska wygląda doskonale. Gwiazda tak skomentowała pracę fryzjera: „Nie wiem, jak mu się to udało. Widzicie to? Normanie blond włosy. Przecież one były zbyt ciemne, więc chciałam powiedzieć, że Maciej Wróblewski przeżyje”.

Fani w komentarzach zachwycali się nową fryzurą Doroty i zwrócili uwagę, że pomimo zupełnie innego koloru włosów, Szelągowska coraz bardziej przypomina swoją słynną mamę Katarzynę Grocholę. Jeden z komentarzy brzmiał:

Ale teraz podobna do mamy.

Zobacz także: Dorota Szelągowska pokazała wnętrza pięknego domu na Warmii!

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.