Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska z mamą
Fot. Maciej Biedrzycki / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska przyznała się do rozpadu trzeciego małżeństwa. Mama gwiazdy skomentowała związki córki

Katarzyna Grochola zmieniła zdanie w tej sprawie

Rafał Kowalski 30 kwietnia 2021 13:55
Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska z mamą
Fot. Maciej Biedrzycki / Forum

Gdy w zeszłym roku gruchnęła wiadomość o tym, że trzecie małżeństwo Doroty Szelągowskiej przeszło do historii, gwiazda TVN długo nie komentowała tych doniesień. Potwierdzenia smutnej informacji doczekaliśmy się dopiero kilka dni temu. Teraz głos zabrała mama projektantki wnętrz – Katarzyna Grochola.

Dorota Szelągowska – koniec trzeciego małżeństwa. Komentarz mamy

Jesienią 2020 roku zapytaliśmy Dorotę Szelągowską o to, czy w obliczu plotek o rozpadzie jej związku z Michałem Wawro, nie było jej ciężko przyjść na spotkanie promocyjne nowego programu, gdzie będzie musiała spotkać się z dziennikarzami. Okazało się, że w ogóle. „Wybrałam zawód taki a nie inny. Ma on bardzo wiele plusów i rzeczy, które są piękne, ale łączy się też z rzeczami, które są niewygodne i niemiłe. Ale jestem dorosłym człowiekiem, dokonałam takiego wyboru, a to są jego konsekwencje”, tłumaczyła nam dziennikarka, ale dodała też, że nie będzie opowiadać o życiu prywatnym przed kamerami. „Obserwuję różne sagi, które toczą się na łamach mediów. Wstrząsająca jest dla mnie na przykład historia pewnej aktorki i jej męża z alkoholem w tle. Jest to dla mnie bardzo smutna historia i myślę sobie, że nie powinniśmy pozwalać na pewne rzeczy”, wyjaśniała Dorota Szelągowska VIVIE.pl.

Kilka dni temu na rynku pojawił się jednak numer PANI, w którym ulubienica widzów odniosła się jednak do plotek o rozwodzie. „Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności”, czytaliśmy w magazynie. W tej samej rozmowie Dorota Szelągowska dodała, że nie chce kolejnych małżeństw.

Z kolei mama 40-letniej architektki wnętrz, Katarzyna Grochola, zdecydowała się na rozmowę z Na żywo. Tygodnik zacytował słowa pisarki, która skomentowała poprzednie, nieudane związki córki. „Od rozstania Doroty z Adamem Sztabą, postanowiłam nie doradzać i nie wtrącać się. Wcześniej byłam kwokowata, ale moja córka to mądra kobieta. A jej błędy, decyzje i wybory są… jej. I wiem, że robi dobrze”, powiedziała autorka książki Czuła przewodniczka.

Dodała też, że córka wie, że może na nią liczyć. „Nie jestem pierwszą osobą w jej życiu. Może nawet ostatnią – jak dobry backup w komputerze, zapasowy dysk. I to jest najważniejsze. Nie przeszkadzać, a kiedy jest potrzeba – być”, wytłumaczyła Katarzyna Grochola.

Katarzyna Grochola, Viva! 2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Kim są byli mężowie Doroty Szelągowskiej?

Przypomnijmy, że pierwszym mężem gwiazdy HGTV i TVN był Paweł Hartlieb – aktor i wokalista. To z nim Dorota Szelągowska  ma syna Antoniego, który w tym roku skończy 20 lat. W 2013 roku z kolei  - po dekadzie niesformalizowanego związku - dziennikarka poślubiła Adama Sztabę.  W maju 2015 para nie była już małżeństwem, a dwa lata później 40-latka wyszła za Michała Wawro, którego poznała na planie jednego z programów. „Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe!”, opowiadała córka Kasi Grocholi kilka lat temu w Twoim Stylu. Małżonkowie, którzy niedawno się rozstali, są rodzicami 3-letniej Wandy. Nie wiadomo, czy rozwód para ma już za sobą czy przed sobą.

Tak czy tak życzymy Dorocie Szelągowskiej wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ TEŻ: Dorota Szelągowska znów jest zakochana?  Wiadomo w kim

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?