Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska znów jest zakochana? 

Kim jest partner prezenterki?

Konrad Szczęsny 23 kwietnia 2021 11:01
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Niedawno Dorota Szelągowska przerwała milczenie i odpowiedziała na plotki o rozstaniu z trzecim mężem. Projektantka wnętrz potwierdziła, że ich związek nie przetrwał. „Nie żyję z moim mężem od ponad półtora roku”, wyznała w rozmowie z magazynem Pani. Teraz media podają, że serce dziennikarki jest zajęte. Czy gwiazda „Totalnych remontów Szelągowskiej” jest zakochana? Miał ją zdradzić jeden szczegół.

Dorota Szelągowska o rozstaniu z trzecim mężem

Dorota Szelągowska należy do grona gwiazd, które rzadko poruszają w mediach osobiste tematy. Chroni swoje życie prywatne, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Prezenterka postanowiła przerwać milczenie i odnieść się do plotek na temat jej rozstania z mężem i tatą trzyletniej Wandzi. Potwierdziła, że jej małżeństwo z Michałem nie przetrwało próby czasu. Od półtora roku nie są razem.

„Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem od ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności”, zaznaczała w wywiadzie dla Pani.

Gwiazda wyznała, że nie zamierza już zawierać związków małżeńskich. „Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić "nigdy" albo "zawsze”, dodała. Z każdego ze swoich związków wyciągała ważną naukę. „Każdy z moich związków był szczery i nigdy żadnego nie żałowałam. Mężczyźni, moje związki wiele mnie nauczyły o sobie, o świecie. To, kim jestem i gdzie jestem, zawdzięczam ludziom, których spotkałam na swojej drodze”, nie ukrywała w wywiadzie dla Pani.

Zobacz też: Dorota Szelągowska komentuje doniesienia o rozwodzie. Jaka jest prawda?

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska jest zakochana?

Czy gwiazda programu Totalne remonty Szelągowskiej jest zakochana? Jak podał Pudelek.pl i Pomponik.pl prezenterka nie zamknęła się na miłość. Podobno jej serce jest już zajęte.  Pudelek.pl ustalił, że Dorota Szelągowska spotyka się z operatorem kamery, który wychowuje córkę z poprzedniego związku.  

„Mężczyzna spędza w jej apartamencie na warszawskim Wilanowie sporo czasu, a niedawno pochwalił się nawet zdjęciem, na którym oddaje się relaksowi na tarasie mieszkania ukochanej”, informuje Pudelek.pl.  

Zobacz też: Dorota Szelągowska w szczerym wyznaniu: „Byłam dzieckiem z kluczem na szyi. Żeby nie być głodna...”

Dorota Szelągowska jest zakochana? Kim jest jej partner?
Fot. ŹRÓDŁO SCREENA Pudelek.pl

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?