Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska szczerze o rozstaniu z trzecim mężem: „Pandemię przechodziłam w samotności”

„Nie zmierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie”

Olga Figaszewska 21 kwietnia 2021 19:48
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska nie mówi zbyt często o swoim życiu prywatnym. Tym razem prowadząca Totalne remonty Szelągowskiej postanowiła zrobić wyjątek i skomentowała niedawne doniesienia mediów. Jak poinformował kilka miesięcy temu jeden z dzienników, Dorota Szelągowska rozstała się z trzecim mężem, z którym wspólnie wychowuje trzyletnią córeczkę, Wandzię. Jaka jest prawda?

Dorota Szelągowska o rozstaniu z trzecim mężem

Na łamach magazynu PANI, prezenterka postanowiła odnieść się do krążących plotek, dotyczących kryzysu w jej związku i rozstania z trzecim mężem, tajemniczym Michałem. Gwiazda Totalnych remontów Szelągowskiej po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie. Dziennikarka wyjaśniła, że nie jest z mężem od półtora roku.

„Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem od ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności”, wyznała Dorota Szelągowska.

W wywiadzie zaznaczyła, że nie zamierza stawać więcej na ślubnym kobiercu. „Nie zmierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie i kilku osobom. Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić "nigdy" albo "zawsze”, dodała.

Dorota Szelągowska zaznaczyła, że nie żałuje żadnej decyzji dotyczącej ślubu. Podkreśliła, że każda z tych relacji była szczera i wiele ją nauczyła.

„Zawsze dokonywałam wyborów, które w danym momencie były albo raczej wydawały mi się najlepsze. Każdy z moich związków był szczery i nigdy żadnego nie żałowałam. Mężczyźni, moje związki wiele mnie nauczyły o sobie, o świecie. To, kim jestem i gdzie jestem, zawdzięczam ludziom, których spotkałam na swojej drodze”, dodała w rozmowie z PANI.

Zobacz też: Dorota Szelągowska komentuje doniesienia o rozwodzie. Jaka jest prawda?

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Związki Doroty Szelągowskiej

Pierwszym mężem Doroty Szelągowskiej był aktor Paweł Hartliebem. Para stanęła na ślubnym kobiercu  w młodym wieku, a ich związek nie przetrwał próby czasu. Owocem tej relacji jest syn Antoni, który skończył już 20 lat. 

Z Adamem Sztabą, dyrygentem i kompozytorem tworzyli związek przez 13 lat. Ślub wzięli po 11, jednak już dwa lata później, w 2015 roku, rozstali się. Decyzja o rozwodzie zapadła w maju. Adam Sztaba ułożył sobie życie u boku Agnieszki Dranikowskiej, którą poślubił 20 czerwca 2016 roku, z którą wspólnie doczekał się syna, Leopolda. 

Jak podawały media, trzeciego męża Dorota Szelągowska poznała w pracy. Pierwsze doniesienia o związku dziennikarki pojawiły się wiosną 2016 roku. Ślub prawdopodobnie odbył się w listopadzie 2017 roku. W 2018 roku na świecie pojawiła się ich córeczka, Wandzia. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. 

Zobacz też: Dorota Szelągowska w szczerym wyznaniu: „Byłam dzieckiem z kluczem na szyi. Żeby nie być głodna...”

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?