Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska szczerze o rozstaniu z trzecim mężem: „Pandemię przechodziłam w samotności”

„Nie zmierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie”

Olga Figaszewska 21 kwietnia 2021 19:48
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska nie mówi zbyt często o swoim życiu prywatnym. Tym razem prowadząca Totalne remonty Szelągowskiej postanowiła zrobić wyjątek i skomentowała niedawne doniesienia mediów. Jak poinformował kilka miesięcy temu jeden z dzienników, Dorota Szelągowska rozstała się z trzecim mężem, z którym wspólnie wychowuje trzyletnią córeczkę, Wandzię. Jaka jest prawda?

Dorota Szelągowska o rozstaniu z trzecim mężem

Na łamach magazynu PANI, prezenterka postanowiła odnieść się do krążących plotek, dotyczących kryzysu w jej związku i rozstania z trzecim mężem, tajemniczym Michałem. Gwiazda Totalnych remontów Szelągowskiej po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie. Dziennikarka wyjaśniła, że nie jest z mężem od półtora roku.

„Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem od ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności”, wyznała Dorota Szelągowska.

W wywiadzie zaznaczyła, że nie zamierza stawać więcej na ślubnym kobiercu. „Nie zmierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie i kilku osobom. Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić "nigdy" albo "zawsze”, dodała.

Dorota Szelągowska zaznaczyła, że nie żałuje żadnej decyzji dotyczącej ślubu. Podkreśliła, że każda z tych relacji była szczera i wiele ją nauczyła.

„Zawsze dokonywałam wyborów, które w danym momencie były albo raczej wydawały mi się najlepsze. Każdy z moich związków był szczery i nigdy żadnego nie żałowałam. Mężczyźni, moje związki wiele mnie nauczyły o sobie, o świecie. To, kim jestem i gdzie jestem, zawdzięczam ludziom, których spotkałam na swojej drodze”, dodała w rozmowie z PANI.

Zobacz też: Dorota Szelągowska komentuje doniesienia o rozwodzie. Jaka jest prawda?

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Związki Doroty Szelągowskiej

Pierwszym mężem Doroty Szelągowskiej był aktor Paweł Hartliebem. Para stanęła na ślubnym kobiercu  w młodym wieku, a ich związek nie przetrwał próby czasu. Owocem tej relacji jest syn Antoni, który skończył już 20 lat. 

Z Adamem Sztabą, dyrygentem i kompozytorem tworzyli związek przez 13 lat. Ślub wzięli po 11, jednak już dwa lata później, w 2015 roku, rozstali się. Decyzja o rozwodzie zapadła w maju. Adam Sztaba ułożył sobie życie u boku Agnieszki Dranikowskiej, którą poślubił 20 czerwca 2016 roku, z którą wspólnie doczekał się syna, Leopolda. 

Jak podawały media, trzeciego męża Dorota Szelągowska poznała w pracy. Pierwsze doniesienia o związku dziennikarki pojawiły się wiosną 2016 roku. Ślub prawdopodobnie odbył się w listopadzie 2017 roku. W 2018 roku na świecie pojawiła się ich córeczka, Wandzia. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. 

Zobacz też: Dorota Szelągowska w szczerym wyznaniu: „Byłam dzieckiem z kluczem na szyi. Żeby nie być głodna...”

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.