Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Dorota Szelągowska rozwodzi się z mężem! „Złożyła pozew

Co jest powodem rozstania?

Konrad Szczęsny 30 września 2020 11:03
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Wzięli cichy ślub, wychowują razem dwuletnią córeczkę Wandę, ale nie uchronili się przed głębokim kryzysem. Dorota Szelągowska i jej partner rozwodzą się – podał „Super Express”. Prezenterka złożyła już pozew i obecnie czeka na termin rozprawy. Dlaczego podjęła taką decyzję?

Cichy ślub, szybki rozwód - kulisy trzeciego małżeństwa Doroty Szelągowskiej

O tym, że jest zakochana, media zaczęły donosić wiosną 2016 roku, jednak para wówczas spotykała się już od kilku miesięcy (prawdopodobnie od września 2015). Nowego partnera prezenterka TVN Style poznała... w pracy. Mówi się, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

„Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe!”, mówiła Dorota Szelągowska o związku z tajemniczym Michałem, reżyserem programów w TVN Style. Krążyły plotki, że jest rodowitym góralem i pochodzi z Zakopanego.

Okazało się, że wiele ich łączy. Michał jest oazą spokoju. Ubóstwia gry planszowe, komiksy oraz seriale – podobnie jak lubiana prezenterka. Znajomi mówią o nim, że to człowiek o złotym sercu. Ślub wzięli prawdopodobnie w listopadzie 2017 roku, jednak odbył się w ścisłej tajemnicy. Uroczystość była bardzo kameralna. Pojawili się na niej jedynie świadkowie oraz syn Doroty Szelągowskiej z pierwszego małżeństwa, Antoni. Tak mówiła o nim w wywiadzie udzielonym kilka miesięcy po uroczystości.

„Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia”, zwierzała się w „Twoim stylu”, mając na myśli małżeństwo z Adamem Sztabą – ślub wzięli w maju 2013 roku.

Niestety, związek pary nie przetrwał próby czasu. O przyczynach rozstania póki co wiadomo niewiele. 

Związki Doroty Szelągowskiej: Adam Sztaba i Paweł Hartliebem

Ze znanym dyrygentem i kompozytorem byli razem 13 lat. Ślub wzięli po 11, jednak już dwa lata później, w 2015 roku, rozstali się. Decyzja o rozwodzie zapadła w maju. Adam Sztaba ułożył sobie życie u boku Agnieszki Dranikowskiej, którą poślubił 20 czerwca 2016 w Strzekęcinie pod Koszalinem. Wcześniej, 11 stycznia tego roku, powitali na świecie synka Leopolda.

Z kolei pierwszym mężem Doroty Szelągowskiej był aktor Paweł Hartliebem. Ślub wzięli w młodym wieku i związek nie przetrwał próby czasu. Owocem tej relacji jest jednak syn Antoni, który w tym roku skończył 19 lat.  

Dorota Szelągowska rozwodzi się z trzeciem mężem:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#obiadnamieście #doborowetowarzystwo

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Para była małżeństwem przez mniej niż trzy lata. Wychowują razem urodzoną w 2018 córkę Wandę:

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.