Dorota Gardias na wakacjach
Fot. Instagram@dorotagardias
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Gardias jest szczęśliwie zakochana. Kim jest jej nowy partner?

To prawdziwy przystojniak!

Damian Brillowski 25 stycznia 2022 20:44
Dorota Gardias na wakacjach
Fot. Instagram@dorotagardias

Dorota Gardias dotychczas nie miała szczęścia w miłości. Ze związku z producentem telewizyjnym Piotrem Bukowieckim doczekała się córki Hani. Jednak uczucie między partnerami szybko wygasło. Później żaden mężczyzna nie zagrzał miejsca w sercu pięknej pogodynki na dłużej. Do czasu. Gwiazda TVN właśnie ogłosiła, że jest ponownie zakochana. Jako dowód opublikowała zdjęcie z nowym partnerem. Kim jest i czym się zajmuje tajemniczy mężczyzna? Zobacz, jak wygląda nowy ukochany Doroty Gardias. 

Dorota Gardias jest ponownie zakochana 

W życiu Doroty Gardias sporo ostatnio się działo. Najpierw wraz z córką Hanią zachorowały na koronawirusa. Niestety wirus nie obszedł się z prezenterką zbyt łagodnie i potrzebna była hospitalizacja. Następnie, jakby kobieta miała mało trosk okazało się, że ma nowotwór. Pod koniec zeszłego roku przeszła pomyślną operację wycięcia guza z piersi. Zdaniem lekarzy rokowania są bardzo dobre. 

„Odetchnęłam z ulgą! W pobranym wycinku nie stwierdzono komórek nowotworowych, więc leczenie onkologiczne nie będzie potrzebne. Będę pod stałą opieką poradni onkologicznej, co pół roku muszę się zgłaszać na USG piersi i prowadzić zdrowy tryb życia”, wyznała Dorota Gardias.

W walce z okrutną chorobą wspierał pogodynkę nowy partner. „On bardzo mnie wspierał, odwiedzał w szpitalu, był przy mnie w trudnych momentach”, zwierzyła się w rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium”.

Czytaj także: Walka z nowotworem zmieniła Dorotę Gardias: „Moja psychika, niestety, trochę podupadła”

Dorota Gardias, VIVA! 2009
Fot. Zuza Krajewska

Dorota Gardias

Dorota Gardias pokazała nowego partnera 

Do tej pory tożsamość nowego partnera Doroty Gardias pozostawała tajemnicą. Jednak to już przeszłość. Gwiazda TVN za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie swojego nowego wybranka serca. A jest nim sportowiec Dariusz Pachut.

„Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie”, podpisała zdjęcie prezenterka pozując w objęciach ukochanego.

Również sportowiec wstawił na swój profil na Instagramie fotografię z ukochaną. 

„Sportowe świry… a to dopiero początek…”, napisał Dariusz Pachut.

Z obu zdjęć wynika, że para aktualnie przebywa w Szklarskiej Porębie rozkoszując się zimą w swoim towarzystwie. Pod postami w sekcji komentarzy natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów dla zakochanych. Fani oraz zaprzyjaźnione gwiazdy życzyli ogromu miłości i szczęścia. 

Czytaj także: Dorota Gardias zdradziła, jak przekazała córeczce informacje o swojej chorobie

Dorota Gardias, dariusz pachut
Fot. instagram@dorotagardias

Dorota Gardias, dariusz pachut
Fot. insatgram @dariuszpachut

Dariusz Pachut, Dorota Gardias

Kim jest Dariusz Pachut?

Dariusz Pachut ma 36 lat. Z zamiłowania jest sportowcem, zaś na co dzień pracuje jako ratownik medyczny. Ponadto jest instruktorem strzelania i mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Jego wielką pasją jest sport. Interesuje się wspinaczką górską, kajakarstwem górskim, raftingiem, kanioningiem, wspinaczką lodową, nurkowaniem oraz skokami ze spadochronem. Do internetu często wstawia zdjęcia z idealnie wyrzeźbioną sylwetkę. Dzięki półnagim fotografiom wiemy, że mężczyzna jest posiadaczem licznych tatuaży. 

Oprócz sportu Dariusz Pachut pasjonuje się podróżami. Na swoim koncie ma kilkanaście odwiedzonych krajów. „Uzależniony od endorfin. Cały czas w działaniu. Chcę Wam pokazać miejsca w Polsce i na świecie, gdzie byłem, będę i będziemy razem”, można przeczytać na profilu sportowca na Instagramie. Przy takim stylu życia, jaki prowadzi mężczyzna o nudzie w związku nie ma mowy.

Życzymy zakochanej parze wszystkiego najpiękniejszego. 

Czytaj także: Jak mieszka Dorota Gardias? Oto wnętrza jej warszawskiego apartamentu!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?