Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
Domy gwiazd

Dorota Szelągowska pokazała wnętrza pięknego domu na Warmii!

Odpoczywała tam podczas świąt!

Redakcja VIVA! 6 kwietnia 2021 19:31
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to niewątpliwie specjalistka od dekorowania wnętrz. Od kilku lat bardzo aktywnie zajmuje się tą właśnie dziedziną, dzięki czemu oceniana jest jako jedna z ekspertek w naszym kraju. Wnętrza to nie tylko jej zawód, ale przede wszystkim wielka pasja. Dlatego kiedy odpoczywa i spędza czas poza miastem, uwielbia miejsca w których piękne wnętrza odgrywają kluczową rolę. Prezenterka uwielbia kiedy dom jest przytulny, zaprojektowany w sposób użytkowy, ale jednocześnie zgodnie w panującymi trendami. Nic dziwnego, że kiedy publikuje zdjęcia własnych wnętrz, wyglądają niczym z katalogu o designie, a fani są zachwyceni każdym detalem. Tym razem Dorota Szelągowska pokazała na swoim Instagramie zdjęcia domu na Warmii, w którym miała okazję ostatnio odpoczywać. Na zamieszczonym zdjęciu możemy zobaczyć całkiem spore części przedpokoju i salonu połączonego z jadalnią. Wnętrza urządzone są w jasnych, świetlistych barwach. Jest sporo drewnianych, modnych w tym sezonie elementów, a także stylowa ściana z cegły. Biały kominek sprawia, że miejsce wydaje się jeszcze bardziej przytulne. Podobnego zdania są komentujący internauci.

Przeczytaj także: Dorota Szelągowska pokazała swój nowy zimowy salon! Jest piękny!

Przepiękne wnętrze!

Ale nieziemski klimat

Prześlicznie👍

Cudo😍

Przy okazji obserwując zdjęcia znanej prezenterki, mieliśmy okazję podziwiać jej artystyczne dzieła. Okazuje się, że jedną z wielkich pasji Doroty Szelągowskiej jest malowanie. Ma naprawdę wielki talent, zobaczcie sami!

Zobacz także: Dorota Szelągowska: „Często brakowało mi pieniędzy na podstawowe rzeczy”

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.