Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
domy gwiazd

Dorota Szelągowska buduje nowy dom!

To dla Szelągowskiej wyjątkowy projekt…

Redakcja VIVA! 14 maja 2021 15:30
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej popularnych gwiazd telewizji w naszym kraju. Od lat prowadzi programy o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz, które inspirują tysiące Polaków.  Metamorfozy wnętrz, które dokonuje zachwycają i są źródłem niewyczerpanych pomysłów dla wszystkich tych, którzy dokonują zmian w swoich domach czy mieszkaniach. Projektantka od czasu do czasu dzieli się z fanami na swoim profilu na Instagramie (Szelągowską obserwuje tu już ponad 800 tysięcy followersów) zdjęciami ze swoich prywatnych wnętrz. Zarówno jej warszawskie mieszkanie, jak i dom na Mazurach prezentują się wspaniale. Teraz gwiazda buduje kolejny dom.

Zobacz także: Dorota Szelągowska pokazała wnętrza pięknego domu na Warmii!

Dorota Szelągowska buduje nowy dom - kto w nim zamieszka?

W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Dorota Szelągowska zdradziła, że niedługo rozpoczyna budowę domu. Jednak nie zamieszka w nim! Gwiazda chciałaby przeznaczyć go na wynajem. Chce, aby w przyszłości ten dom był miejscem spotkań oraz wypoczynku: „Za chwilę rozpoczynam budowę domu, o którym od zawsze marzyłam i do którego dążyłam, mam już nawet zakupione siedlisko... Jak już będę bardzo bogatą osobą, przerobię to miejsce. Będzie można się tam spotkać, organizować warsztaty, wypocząć”, powiedziała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Pomysł Szelągowskiej wydaje się doskonały. Inwestowanie w nieruchomości to niezwykle rozsądny wybór, a znając jej gust i umiejętność tworzenia przytulnych wnętrz, w przyszłości dom ten może być doskonałym miejscem na relaks dla gwiazdy w gronie najbliższych. Decyzja o zakupie siedliska oznacza zapewne, że miejsce położone jest poza miastem, na uboczu - w takich warunkach naprawdę można odpocząć!

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.