Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
domy gwiazd

Dorota Szelągowska buduje nowy dom!

To dla Szelągowskiej wyjątkowy projekt…

Redakcja VIVA! 14 maja 2021 15:30
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej popularnych gwiazd telewizji w naszym kraju. Od lat prowadzi programy o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz, które inspirują tysiące Polaków.  Metamorfozy wnętrz, które dokonuje zachwycają i są źródłem niewyczerpanych pomysłów dla wszystkich tych, którzy dokonują zmian w swoich domach czy mieszkaniach. Projektantka od czasu do czasu dzieli się z fanami na swoim profilu na Instagramie (Szelągowską obserwuje tu już ponad 800 tysięcy followersów) zdjęciami ze swoich prywatnych wnętrz. Zarówno jej warszawskie mieszkanie, jak i dom na Mazurach prezentują się wspaniale. Teraz gwiazda buduje kolejny dom.

Zobacz także: Dorota Szelągowska pokazała wnętrza pięknego domu na Warmii!

Dorota Szelągowska buduje nowy dom - kto w nim zamieszka?

W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Dorota Szelągowska zdradziła, że niedługo rozpoczyna budowę domu. Jednak nie zamieszka w nim! Gwiazda chciałaby przeznaczyć go na wynajem. Chce, aby w przyszłości ten dom był miejscem spotkań oraz wypoczynku: „Za chwilę rozpoczynam budowę domu, o którym od zawsze marzyłam i do którego dążyłam, mam już nawet zakupione siedlisko... Jak już będę bardzo bogatą osobą, przerobię to miejsce. Będzie można się tam spotkać, organizować warsztaty, wypocząć”, powiedziała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Pomysł Szelągowskiej wydaje się doskonały. Inwestowanie w nieruchomości to niezwykle rozsądny wybór, a znając jej gust i umiejętność tworzenia przytulnych wnętrz, w przyszłości dom ten może być doskonałym miejscem na relaks dla gwiazdy w gronie najbliższych. Decyzja o zakupie siedliska oznacza zapewne, że miejsce położone jest poza miastem, na uboczu - w takich warunkach naprawdę można odpocząć!

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.