Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
domy gwiazd

Dorota Szelągowska buduje nowy dom!

To dla Szelągowskiej wyjątkowy projekt…

Redakcja VIVA! 14 maja 2021 15:30
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej popularnych gwiazd telewizji w naszym kraju. Od lat prowadzi programy o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz, które inspirują tysiące Polaków.  Metamorfozy wnętrz, które dokonuje zachwycają i są źródłem niewyczerpanych pomysłów dla wszystkich tych, którzy dokonują zmian w swoich domach czy mieszkaniach. Projektantka od czasu do czasu dzieli się z fanami na swoim profilu na Instagramie (Szelągowską obserwuje tu już ponad 800 tysięcy followersów) zdjęciami ze swoich prywatnych wnętrz. Zarówno jej warszawskie mieszkanie, jak i dom na Mazurach prezentują się wspaniale. Teraz gwiazda buduje kolejny dom.

Zobacz także: Dorota Szelągowska pokazała wnętrza pięknego domu na Warmii!

Dorota Szelągowska buduje nowy dom - kto w nim zamieszka?

W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Dorota Szelągowska zdradziła, że niedługo rozpoczyna budowę domu. Jednak nie zamieszka w nim! Gwiazda chciałaby przeznaczyć go na wynajem. Chce, aby w przyszłości ten dom był miejscem spotkań oraz wypoczynku: „Za chwilę rozpoczynam budowę domu, o którym od zawsze marzyłam i do którego dążyłam, mam już nawet zakupione siedlisko... Jak już będę bardzo bogatą osobą, przerobię to miejsce. Będzie można się tam spotkać, organizować warsztaty, wypocząć”, powiedziała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Pomysł Szelągowskiej wydaje się doskonały. Inwestowanie w nieruchomości to niezwykle rozsądny wybór, a znając jej gust i umiejętność tworzenia przytulnych wnętrz, w przyszłości dom ten może być doskonałym miejscem na relaks dla gwiazdy w gronie najbliższych. Decyzja o zakupie siedliska oznacza zapewne, że miejsce położone jest poza miastem, na uboczu - w takich warunkach naprawdę można odpocząć!

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?