Dorota Gardias, Viva! 18/2022
Fot. Filip Zwierzchowski/ DAS Agency
domy gwiazd

Domy gwiazd: Dorota Gardias pokazała łazienkę w 100-letnim domu!

Remont uczynił cuda! jeden element zaskakuje najbardziej…

Redakcja VIVA! 8 lutego 2023 13:30
Dorota Gardias, Viva! 18/2022
Fot. Filip Zwierzchowski/ DAS Agency

Jedna z najbardziej popularnych dziennikarek i prezenterek w Polsce urządza dom na Roztoczu. To dla Doroty Gardias magiczne miejsce - we wsi Chlewiska, w której kupiła niedawno dom spędzała w dzieciństwie wakacje. Odwiedzała tam swoją babcię, która pomagała jej odkryć uroki prawdziwie wiejskiego życia. To pandemia stała się dla Gardias (jak i dla wielu z nas) momentem zwrotnym, kiedy podjęła decyzję o zakupie domu. Teraz posiadłość nabiera ostatecznego kształtu. Budowa i renowacja postępują, a Gardias mogła już pokazać pierwsze gotowe wnętrze swoim fanom. 

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Gardias szczerze o terapii: „Sprawiła, że wreszcie dojrzałam”

Dorota Gardias pokazała łazienkę w nowym domu

„Od czasu do czasu pokazuje Wam miejsce bliskie mojemu sercu, wieś Chlewiska, zamarzyłam stworzyć tam miejsce gdzie będę uciekać od miejskiego zgiełku do przyrody, pięknych wspomnień i gdzie łatwo odnaleźć równowagę wśród roztoczańskich pól i lasów. Krok po kroku budujemy… tworzymy i strasznie się cieszymy :) ponieważ to daje nam mnóstwo radości… pierwszy dom ( 100 letni) już prawie gotowy :) Stodoła - ta moja wymarzona już jest… na wiosnę wyrośnie drugi domek powoli powoli do celu. Oto pierwsze efekty :) jak Wam się podoba łazienka :)?”, napisała Dorota w opisie do filmu, który opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

We wnętrzu łazienki zachwyca nietypowa ozdoba - wyschnięty konar, który został ustawiony obok wanny. Całe pomieszczenie utrzymane jest w szarościach z drewnianymi akcentami. Jak Wam się podoba?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.