Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
Metamorfozy gwiazd

Dorota Szelągowska już tak nie wygląda! Nowy kolor to nie koniec metamorfozy!

Co za zmiana!

Aleksandra Frankowska 1 czerwca 2021 19:27
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska znana jest z ciekawych metamorfoz. Tym razem prezenterka również zaskoczyła swoich fanów i zaprezentowała im zupełnie nową fryzurę. Pod jej filmem pojawiło się mnóstwo komplementów – fani są zachwyceni. Fryzura, którą wybrała jest absolutnym hitem tego sezonu! Jak teraz wygląda Dorota Szelągowska?

Czytaj też: Dorota Szelągowska zmieniła kolor włosów!

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę

Projektantka wnętrz i dziennikarka postanowiła na lato odświeżyć swoją fryzurę. Na jej Instagramie pojawił się filmik, gdzie wyraźnie widać jej zmianę. Jej włosy zostały rozjaśnione i postawiła na grzywkę w stylu curtain bangs. To prawdziwy hit Instagrama 2021, wybierają ją dosłownie wszyscy. Chłodny kolor to już standard u Szelągowskiej, ale tym razem wzmocniła efekt.

Zobacz też: Dorota Szelągowska przyznała się do rozpadu trzeciego małżeństwa. Mama gwiazdy skomentowała związki córki

Fani są zachwyceni nową fryzurą Szelągowskiej. Pod jej filmem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Córka Katarzyny Grocholi  wygląda świetnie i wdać, że doskonale czuje się w nowych włosach.

Jak Wam się podoba Szelągowska w nowym, odświeżonym wydaniu? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.