Wielkanoc 2020
Fot. STOCK ADOBE
WIELKANOC 2021

Wielkanoc 2021 - jak przygotować święta w dobie koronawirusa?

Oto nasze propozycje!

Redakcja VIVA! 27 marca 2021 15:30
Wielkanoc 2020
Fot. STOCK ADOBE

Mimo, że do świąt zostało tylko kilka dni, tradycja odchodzi na dalszy plan, gdy na tapecie jest temat koronawirusa. Obecnie najważniejsze jest bezpieczeństwo i zachowanie zdrowego rozsądku. Wiemy, że czas przed Wielkanocą co roku kojarzy się z zakupami na ostatnią chwilę. Na jakie święta przygotować się w tym roku, i jak ma wyglądać świąteczny stół?

Zobacz także: Przepisy na świąteczne babki w różnych odsłonach!

Jak przygotować święta wielkanocne podczas pandemii?

W wielu domach mimo pandemii święta będą z pewnością celebrowane i spędzone z rodziną. Warto mimo wszystko zdecydować się na najbliższe grono bliskich, aby wykluczyć potencjalne zarażenie się. Dekorując stół w tym roku lepiej skupić się na jakości, a nie na ilości. Warto zrezygnować z kupowania gotowych potraw dla własnego bezpieczeństwa i zdecydować się na ich samodzielne przygotowanie. Na naszej stronie znajdziecie mnóstwo przepisów na proste dania idealne na święta!

Dekoracja stołu na święta 

Ozdabianie wnętrz oraz kupowanie świątecznych akcesoriów jest twoją coroczną tradycją? W tym roku nie mamy możliwości ruszyć na zakupowe przedświąteczne szaleństwo do sieciówek, ale świetną alternatywą będą sklepy internetowe. W ten sposób można znaleźć idealne dekoracje, które będą pasować do wystroju. W niektórych sklepach online możemy już spotkać wyprzedaże, w ramach których czekają na nas artykuły w bardzo atrakcyjnych cenach. Koniecznie zobacz inspirujące zdjęcia z Instagrama, jak ozdobić stół. Pamiętaj, aby zachować bezpieczeństwo i po prostu #zosatńwdomu.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez H&M HOME (@hmhome)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Homla (@hellohomla)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Homla (@hellohomla)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez home&you | home-you.com (@homeandyou_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez home&you | home-you.com (@homeandyou_official)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.