Książę Willia, Diana, książę Harry
Fot. Anwar Hussein/Getty Images
O tym się mówi!

The Crown 5: Wiemy kto zagra księcia Williama w najnowszym sezonie

Krewny młodego aktora już gra w tej produkcji!

Aleksandra Frankowska 18 listopada 2021 11:27
Książę Willia, Diana, książę Harry
Fot. Anwar Hussein/Getty Images

Premiera nowego sezonu The Crown zbliża się wielkimi krokami. W 5. sezonie serialu pojawi się już książę William, chociaż jeszcze jako nastolatek. Wczoraj świat obiegła informacja, kto wcieli się w postać przyszłego króla i nikogo nie dziwi ten wybór! Będzie to 13-letni syn aktora, który również gra jedną z kluczowych postaci w serialu o brytyjskiej monarchii!

ZOBACZ TEŻ: Nie tylko The Crown. Oto inne seriale o tematyce królewskiej, które warto obejrzeć! 

The Crown 5 – kto zagra księcia Williama?

Według zagranicznego serwisu Variety, w roli księcia Wiliama w 5. sezonie serialu The Crown zobaczymy Senana Westa. Prywatnie jest on synem Dominica Westa, który w serialu wciela się w postać księcia Karola. Chociaż młody aktor nie jest bardzo doświadczony, to właśnie on na castingu najbardziej ujął producentów serialu. Mamy nadzieję, że decyzja będzie równie trafna, jak w przypadku Emmy Corin, która także nie była znaną aktorką, a jej obsadzenie w głównej roli – Diany – było strzałem w dziesiątkę!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: The Crown opowie o relacji księcia Filipa z Lady Knatchbull. Najlepsza przyjaciółka czy kochanka?

The Crown 5 – kiedy premiera?

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej i całej serii The Crown już nie mogą doczekać się 5. sezonu produkcji. Nie znamy dokładnej daty, kiedy ukażą się nowe odcinki produkcji na Netflixie, jednak wiemy, że będzie to listopad 2022. Jeśli więc wyczekujecie z niecierpliwością na kolejne losy monarchów, musicie uzbroić się w cierpliwość. A do tego czasu - odświeżyć sobie wcześniejsze sezony całej serii!  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.