Subway
Fot. Subway
O tym się mówi!

Spotkajmy się od września! Powrót do szkoły z Subway

Smaczniej być nie mogło!

Aleksandra Frankowska 7 października 2021 18:27
Subway
Fot. Subway

Kultowe sandwicze od Subway to propozycja, której nie trzeba przedstawiać. Znane na całym świecie, świeże suby na stałe zagościły w street-foodowym menu młodzieży. W tym sezonie marka szykuje coś specjalnego dla uczniów i studentów, którzy już niebawem ponownie zasiądą w szkolnych ławach. Wspólny wypad po lekcjach? Weekendowe spotkanie w większym gronie? Postawcie na Kurczak BBQ Menu!

Wakacje powoli dobiegają końca, ale w tym roku powrót do szkoły budzi wyjątkowo więcej tych pozytywnych emocji. Po długim okresie nauki zdalnej, uczniowie i studenci w końcu spotkają się na szkolnych korytarzach. Najbliższy czas będzie więc sprzyjał wielu rozmowom…
w końcu jest tyle tematów do nadrobienia! Dla wszystkich tych, którzy między jedną a drugą anegdotą chcieliby przegryźć coś smacznego, sieć Subway proponuje coś specjalnego.

Duży zestaw na długie rozmowy

Na sezon jesienny Subway proponuje coś, co zaspokoi głód podczas spotkań zarówno w mniejszym, jak i większym gronie. Zestaw Kurczak BBQ menu to połączenie znanego i lubianego suba Kurczak BBQ, chrupiących, pieczonych na miejscu ziemniaczków oraz wybranego napoju. Kurczak BBQ Sub nie bez powodu zyskał przychylność klientów na całym świecie. Delikatne kawałki kurczaka, marynowane w autorskim sosie Subway BBQ to doskonała opcja smakowa, a zakupiony w towarzystwie dodatków -również cenowa. Wybór zestawu jest bowiem korzystniejszy aż o 20%. To propozycja idealna dla tych, którzy lubią się dzielić!

Na mały głód i jeszcze mniejszy głodzik

Dla tych, którzy mają ochotę przegryźć coś „na szybko”, Subway również ma pełen wachlarz opcji. W menu restauracji znajdziemy bogatą ofertę przekąsek w atrakcyjnej cenie, które zaspokoją mniejszy głód. Zapiekanki z pieczywa Subway, meksykańskie quesadille czy pieczone ziemniaczki dostępne w opcji solo lub w zestawach - to tylko niektóre z nich. Przegryź na miejscu lub schowaj do plecaka i ruszaj dalej!

Subway
Fot. Subway

Zielono nie tylko na logo

Subway nie zapomina również o osobach wege i wegan. Sieć restauracji od dawna wprowadza do menu pozycje bezmięsne, a pierwsze z nich weszły do stałej sprzedaży ponad dekadę temu! Pozycje wegetariańskie i wegańskie stanowią obecnie aż 24% całego menu, stawiając Subway w czołówce sieci szybkie obsługi w obszarze vege-friendly. Znany stałym bywalcom sandwicz Veggie Delite, sałatki, ale i również wprowadzone niedawno XL wrap Spicy Veggie Queen czy czekoladowe, wegańskie ciastko to tylko niektóre z zielonych propozycji z portfolio marki. Wszystko po to, aby każdy, bez wyjątku czuł się z Subway mile widziany.

Subway
Fot. Subway

Subway to sieć restauracji, która już od lat wychodzi naprzeciw podniebieniom młodzieży na całym świecie. Świeże składniki, bogate i różnorodne menu czy możliwość personalizacji kanapek to dowód na to, że marka idzie z duchem czasu i respektuje potrzeby nowego pokolenia. Spotkajmy się znowu! Czekamy na Was! 

Subway
Fot. Subway

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.