Malgorzata Kozuchowska wyprawila syna do szkoly
Fot. Instagram: @malgorzatakozuchowska_
o tym się mówi

Nie tylko Małgorzata Kożuchowska! Jak gwiazdy wyprawiły dzieci do szkoły?

Rozpoczęcie roku szkolnego to dla rodziców wzruszający moment!

Redakcja VIVA! 1 września 2021 19:56
Malgorzata Kozuchowska wyprawila syna do szkoly
Fot. Instagram: @malgorzatakozuchowska_

Dziś 1 września, a więc początek roku szkolnego. Gwiazdy, podobnie jak inni rodzice, wyprawiły swoje pociechy do szkoły pierwszy raz po wakacjach. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to zawsze ważne przeżycie - tak dla rodziców, jak i dzieci. Szczególnie teraz, bo większość zeszłego roku szkolnego najmłodsi spędzili na nauce zdalnej. Nic więc dziwnego, że wszyscy trzymają kciuki, aby 2021/22 okazał się łaskawszy i dzieciaki mogły normalnie uczestniczyć w zajęciach.

Zobacz także: Płatne liceum, jeden nauczyciel na szkołę… zobacz, jak edukacja wyglądała kiedyś!

Małgorzata Kożuchowska wzruszona wyprawiła syna do szkoły

Szczególnie dla rodziców pierwszoklasistów 1 września był w tym roku wzruszającym dniem. Małgorzata Kożuchowska należy właśnie do tego grona rodziców i dziś jej synek Jaś pierwszy raz powędrował do szkoły. Gwiazda opublikowała zdjęcie z synkiem na swoim profilu na Instagramie. Kożuchowska opatrzyła je wzruszającym wpisem: „Pierwszy dzwonek! I zupełnie nowy etap w życiu! Wszystkim „pierwszakom” cudownych lat w szkole! Przed Wami nowe wspaniałe przyjaźnie, nauka, poznawanie siebie i świata, kształtowanie zainteresowań i pasji. Pierwszy krok na drodze stawania się dorosłym człowiekiem! Przed Wami wspaniały czas! Powodzenia Jasiu!!!”
 

Inne gwiazdy także wyprawiły swoje pociechy do szkoły, a na swoich profilach na Instagramie zrelacjonowały ten ekscytujący dzień.

Katarzyna Cichopek skomentowała zdjęcie, które opublikowała:

Pierwszy dzwonek. Dla nas już 2 i 7, powodzenia kochane Dzieciaki. Oby ten rok był łaskawszy od poprzedniego

Aktorka Anna Gzyra opublikowała zdjęcie ze szkolnej ławki! W opisie odniosła się do własnych doświadczeń jako uczennicy: „WITAJ SZKOŁO. Mój Tata mi mówił jak byłam uczennicą, że skoro nie chcę wracać do szkoły - to znaczy, że jestem zdrowa. Idąc tą drogą, moja Hela jest turbo zdrowa. W podstawówce byłam kujonem, a w liceum pociągnęła mnie druga strona medalu. Hela zaczyna 6 klasę. Jak, kiedy to zleciało - tego to już nie wiem. Kochani Uczniowie - niech to będzie dobry rok!! Niech nauka idzie łatwo, przerwy będą pełne śmiechu i żartów, obiady w stołówce znośne, a Nauczyciele najbardziej wyrozumiali na świecie. POWODZENIA!!! A Rodzicom również życzę powodzenia w opanowaniu trudnej sztuki logistyki połączenia zajęć dodatkowych, szkoły, przedszkola, psa, pracy, zakupów i co tam jeszcze macie”. Trzeba przyznać, że życzenia aktorki dla rodziców i ich pociech są bardzo trafione!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.