Sprawdź, co warto kupić w Zarze Home, H&M Home czy Reserved Home

Aleksandra Frankowska 30 marca 2023 17:27

Wielkanoc 2024 zbliża się wielkimi krokami. W tym roku na stołach królować będą pastelowe dekoracje świąteczne. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na to, w jaki sposób udekorować swój dom i jakie wybrać dodatki, koniecznie sprawdź kilka naszych propozycji.

ZOBACZ TEŻ: Wielkanoc: tak świętują ją gwiazdy! Szpak w bieliźnie, Lewandowska bez męża

Dekoracje na Wielkanoc 2024

Wielkanoc to okres radości, nadziei i rodzenia się do życia przyrody. W związku z tym dekoracje na to święto powinny być świeże, pełne energii i dobrego nastroju. W tym roku na stołach wielkanocnych królować będą jasne odcienie, jak żółty, róż, błękit czy klasyczna biel. Wszystko to będzie cudownie ożywiało wnętrze, sprawiając, że Wielkanoc 2024 będzie radosna i ciepła.

Na stołach nie może zabraknąć kolorowych wytłaczanek i kieliszków do jajek. Dodatkowo świetnie sprawdzą się pastelowe serwetki i talerzyki z motywem zajączków czy kurczaczków. Nie zapominajmy również o pięknych obrusach!

W naszej galerii znajdziecie propozycje wielkanocnych dekoracji na rok 2024, które znajdziecie w ofercie Zary, Reserved i H&M Home. 

1/7
Zara
Copyright @Zara
1/7

Zara

2/7
Zara
Copyright @Zara
2/7

Zara

3/7
H&M Home
Copyright @H&M Home
3/7

H&M Home

4/7
H&M Home
Copyright @H&M Home
4/7

H&M Home

5/7
H&M Home
Copyright @H&M Home
5/7

H&M Home

6/7
Reserved
Copyright @Reserved
6/7

Reserved

7/7
Reserved
Copyright @Reserved
7/7

Reserved

TAGI #Wielkanoc

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.