Sprawdź, co warto kupić w Zarze Home, H&M Home czy Reserved Home

Aleksandra Frankowska 30 marca 2023 17:27

Wielkanoc 2023 zbliża się wielkimi krokami. W tym roku na stołach królować będą pastelowe dekoracje świąteczne. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na to, w jaki sposób udekorować swój dom i jakie wybrać dodatki, koniecznie sprawdź kilka naszych propozycji.

ZOBACZ TEŻ: Wielkanoc 2022: tak świętują ją gwiazdy! Szpak w bieliźnie, Lewandowska bez męża

Dekoracje na Wielkanoc 2023

Wielkanoc to okres radości, nadziei i rodzenia się do życia przyrody. W związku z tym dekoracje na to święto powinny być świeże, pełne energii i dobrego nastroju. W tym roku na stołach wielkanocnych królować będą jasne odcienie, jak żółty, róż, błękit czy klasyczna biel. Wszystko to będzie cudownie ożywiało wnętrze, sprawiając, że Wielkanoc 2023 będzie radosna i ciepła.

Na stołach nie może zabraknąć kolorowych wytłaczanek i kieliszków do jajek. Dodatkowo świetnie sprawdzą się pastelowe serwetki i talerzyki z motywem zajączków czy kurczaczków. Nie zapominajmy również o pięknych obrusach!

W naszej galerii znajdziecie propozycje wielkanocnych dekoracji na rok 2023, które znajdziecie w ofercie Zary, Reserved i H&M Home. 

1/7
Zara
Copyright @Zara
1/7

Zara

2/7
Zara
Copyright @Zara
2/7

Zara

3/7
H&M Home
Copyright @H&M Home
3/7

H&M Home

4/7
H&M Home
Copyright @H&M Home
4/7

H&M Home

5/7
H&M Home
Copyright @H&M Home
5/7

H&M Home

6/7
Reserved
Copyright @Reserved
6/7

Reserved

7/7
Reserved
Copyright @Reserved
7/7

Reserved

TAGI #Wielkanoc

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.