Co dzieje się z księżną Charlene?
Fot. POOL MONACO/SIPA/SIPA/East News
Królewskie życie

Księżna Charlene na rodzinnym portrecie wielkanocnym z mężem i dziećmi. Jak zmieniła się po chorobie?

Nareszcie może być blisko ukochanych Jaquesa i Gabrielli

Marta Nawacka 19 kwietnia 2022 13:12
Co dzieje się z księżną Charlene?
Fot. POOL MONACO/SIPA/SIPA/East News

Ostatnich parę miesięcy księżna Charlene spędziła w rodzinnym RPA, gdzie przeszła operację i wracała do zdrowia. Kondycja księżnej Monako okazała się być gorsza niż przypuszczano, a kobieta odbywała leczenie w specjalistycznej klinice i długo nie mogła wrócić do najbliższych. Z okazji Wielkanocy żona księcia Alberta udostępniła rodzinną fotografię, na której pozuje wraz z mężem i dziećmi. Bardzo się zmieniła?

Problemy ze zdrowiem księżnej Charlene

Ostatni czas był trudny dla księżnej Monako. Od kiedy opuściła ważne wydarzenie – obchody święta narodowego Monako – pojawiło się wiele spekulacji, co dzieje się z żoną księcia Alberta. Kilka miesięcy spędziła w rodzinnym RPA, gdzie była leczona ze względu na infekcję. Charlene musiała również zostać na miejscu i przejść operację. Gdy stan zdrowia księżnej się pogorszył, jej mąż informował w specjalnym oświadczeniu: „Księżna zdała sobie sprawę, że potrzebuje specjalistycznej pomocy”. Przyczyną kiepskiej kondycji żony księcia Alberta miało być wyczerpanie psychiczne, fizyczne i emocjonalne. „Jej stan znacznie się pogorszył – nie mogła spać, nie jadła, bardzo schudła”, dodał książę Monako.

W marcu podano informację, że księżna Charlene wróciła do kraju. Po wielu miesiącach izolacji i rozłąki z najbliższymi, żona księcia Alberta w końcu mogła spotkać się z ukochanymi dziećmi: bliźniętami Gabriellą i Jacquesem. Przez niemal pół roku siedmioletnie pociechy księżnej Monako bardzo tęskniły za mamą i z pewnością martwiły się o jej stan zdrowia. Charlene również nie mogła się doczekać powrotu do kraju i spotkania z maluchami.

Czytaj też: Książę Harry z żoną na inauguracji Invictus Games. Meghan nawiązała swoim strojem do księżnej Diany

EN_01301443_0968, Charlene Grimaldi, księżna Monako
Fot. AFP PHOTO / VALERY HACHE/East News

Charlene Grimaldi, księżna Monako, 2018 rok

Księżna Charlene na rodzinnym portrecie wielkanocnym

Po powrocie księżnej Charlene z leczenia w zamkniętym ośrodku poinformowano, że żona księcia Alberta wróci do obowiązków, gdy poczuje się lepiej i wróci do pełni sił. Z okazji Wielkanocy księżna Monako udostępniła na swoim profilu na Instagramie rodzinny portret, na którym pozuje wraz z mężem i dziećmi. Już na pierwszy rzut oka widać, że zarówno ona sama, jak i bliźnięta bardzo się zmieniły. Wydaje się, że Jaques i Gabriella bardzo wydorośleli przez czas, w którym ich mama była daleko, choć mają zaledwie siedem lat. Rozłąka z rodzicielką bez wątpienia wpłynęła na pociechy księżnej. Żona księcia Monako wygląda na nieco zmęczoną, ale miejmy nadzieję, że szybko dojdzie do siebie, a siłę do tego dadzą jej ukochane dzieci.  

Zobacz także: Świąteczne stylizacje księżnych: Kate Middleton w błękitnej sukience i Meghan Markle w białym garniturze

dzieci księżnej Charlene Gabriella i Jacques
Fot. SplashNews.com/East News

Dzieci księżnej Charlene i księcia Alberta: Gabriella i Jaques

dzieci księżnej Charlene Gabriella i Jacques
Fot. SplashNews.com/East News

Dzieci księżnej Charlene i księcia Alberta: Gabriella i Jaques

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.