Księżna Charlene, książę Albert, 09.2020
Fot. ERIC GAILLARD/AFP/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Charlene z Monako pozuje u boku męża. Internauci niepokoją się o jej stan

Książę Albert unieszczęśliwia małżonkę?

Ksenia Krasko 25 września 2020 20:32
Księżna Charlene, książę Albert, 09.2020
Fot. ERIC GAILLARD/AFP/East News

Ze względu na pandemię koronawirusa, na całym świecie odwołano wszystkie imprezy, jednak wygląda na to, że życie kulturalne powoli wraca do normalności. Z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności, jak maseczki na twarzy i zachowanie dystansu, zorganizowano czwartą już galę Monte-Carlo for Planetary Health. Szczytny cel przyciągnął największe gwiazdy, a na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Alberta i Charlene Grimaldich. Jak wyglądała „najsmutniejsza księżna świata”?

Księżna Charlene na gali w Monako, nowe zdjęcia

Charytatywna gala, zorganizowana przez fundację księcia Alberta II, wspiera różne inicjatywy, mające na celu wzmocnienie „zdrowia” naszej planety. W niezwykłym wydarzeniu wzięli udział Jego Wysokość i jego małżonka, księżna Charlene, a także wyjątkowi goście, w tym Johnny Depp, Helen Mirren, Kate Beckinsale, Marat Safin, Leona Lewis, Sting, Rebel Wilson, Sienna Miller i inni.

Pomimo tak licznie zebranych gwiazd, oczy wszystkich zwrócone były na Charlene Grimaldi, która tego wieczoru chętnie pozowała fotografom. Zazwyczaj księżna unika nadmiernego zainteresowania swoją osobą, dlatego jej zachowanie wzbudziło emocje.

Dociekliwi fani „najsmutniejszej księżnej świata” zauważyli jednak, że znów nie potrafiła okazać radości, a u boku męża wydawała się wręcz nieobecna. Od wielu lat uważa się, że małżeństwo z Albertem doprowadziło Charlene do głębokiej depresji, a ona sama przyznała kiedyś, że jej początki na monakijskim dworze nie były łatwe.

Zobaczcie, jak prezentowali się goście gali w Monako. Również wydaje Wam się, że księżna Charlene nie potrafi cieszyć się życiem, czy jednak domysły internautów nie mają sensu? 

Księżna Charlene, Monte-Carlo Gala for Planetary Health

Księżna Charlene, 09.2020
Fot. POOL MONACO/SIPA/SIPA/East News

Księżna Charlene i książę Albert, Monte-Carlo Gala for Planetary Health

Księżna Charlene, książę Albert, 09.2020
Fot. Niviere David/ABACAPRESS.COM/Abaca/East News

Helen Mirren, Monte-Carlo Gala for Planetary Health​​​​​​​

Helen Mirren, Monako, 09.2020
Fot. POOL MONACO/SIPA/SIPA/East News

Johnny Depp, Monte-Carlo Gala for Planetary Health​​​​​​​

Johnny Depp, Monako, 09.2020
Fot. ERIC GAILLARD/AFP/East News

Sting, Monte-Carlo Gala for Planetary Health​​​​​​​

Sting, Monako, 09.2020
Fot. ERIC GAILLARD/AFP/East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.