Księżna Charlene, książę Albert, 09.2020
Fot. ERIC GAILLARD/AFP/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Charlene z Monako pozuje u boku męża. Internauci niepokoją się o jej stan

Książę Albert unieszczęśliwia małżonkę?

Ksenia Krasko 25 września 2020 20:32
Księżna Charlene, książę Albert, 09.2020
Fot. ERIC GAILLARD/AFP/East News

Ze względu na pandemię koronawirusa, na całym świecie odwołano wszystkie imprezy, jednak wygląda na to, że życie kulturalne powoli wraca do normalności. Z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności, jak maseczki na twarzy i zachowanie dystansu, zorganizowano czwartą już galę Monte-Carlo for Planetary Health. Szczytny cel przyciągnął największe gwiazdy, a na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Alberta i Charlene Grimaldich. Jak wyglądała „najsmutniejsza księżna świata”?

Księżna Charlene na gali w Monako, nowe zdjęcia

Charytatywna gala, zorganizowana przez fundację księcia Alberta II, wspiera różne inicjatywy, mające na celu wzmocnienie „zdrowia” naszej planety. W niezwykłym wydarzeniu wzięli udział Jego Wysokość i jego małżonka, księżna Charlene, a także wyjątkowi goście, w tym Johnny Depp, Helen Mirren, Kate Beckinsale, Marat Safin, Leona Lewis, Sting, Rebel Wilson, Sienna Miller i inni.

Pomimo tak licznie zebranych gwiazd, oczy wszystkich zwrócone były na Charlene Grimaldi, która tego wieczoru chętnie pozowała fotografom. Zazwyczaj księżna unika nadmiernego zainteresowania swoją osobą, dlatego jej zachowanie wzbudziło emocje.

Dociekliwi fani „najsmutniejszej księżnej świata” zauważyli jednak, że znów nie potrafiła okazać radości, a u boku męża wydawała się wręcz nieobecna. Od wielu lat uważa się, że małżeństwo z Albertem doprowadziło Charlene do głębokiej depresji, a ona sama przyznała kiedyś, że jej początki na monakijskim dworze nie były łatwe.

Zobaczcie, jak prezentowali się goście gali w Monako. Również wydaje Wam się, że księżna Charlene nie potrafi cieszyć się życiem, czy jednak domysły internautów nie mają sensu? 

Księżna Charlene, Monte-Carlo Gala for Planetary Health

Księżna Charlene, 09.2020
Fot. POOL MONACO/SIPA/SIPA/East News

Księżna Charlene i książę Albert, Monte-Carlo Gala for Planetary Health

Księżna Charlene, książę Albert, 09.2020
Fot. Niviere David/ABACAPRESS.COM/Abaca/East News

Helen Mirren, Monte-Carlo Gala for Planetary Health​​​​​​​

Helen Mirren, Monako, 09.2020
Fot. POOL MONACO/SIPA/SIPA/East News

Johnny Depp, Monte-Carlo Gala for Planetary Health​​​​​​​

Johnny Depp, Monako, 09.2020
Fot. ERIC GAILLARD/AFP/East News

Sting, Monte-Carlo Gala for Planetary Health​​​​​​​

Sting, Monako, 09.2020
Fot. ERIC GAILLARD/AFP/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.