księżna Charlene, księżna Monako
Fot. SplashNews.com/East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Najsmutniejsza księżna świata przeżywa „największy kryzys w życiu"

Księżna Charlene nie wybaczy mężowi?

Olga Figaszewska 4 stycznia 2021 15:15
księżna Charlene, księżna Monako
Fot. SplashNews.com/East News

Nazywana jest „najsmutniejszą księżną świata". Charlene Grimaldi na zdjęciach fotoreporterów, które pojawiają się w sieci rzadko jest uśmiechnięta i okazuje radość. Jak podają zachodnie media, księżna Monako przeżywa teraz trudne chwile. Czy sprawdzają się przypuszczenia internautów? Wielokrotnie sugerowali, że to książę Albert unieszczęśliwia żonę.

Smutny los księżnej Monako

Gdy pojawia się z mężem podczas oficjalnych wyjść, wszystkie oczy zwrócone są właśnie na nią. Ukochana księcia Alberta często jest nieobecna, nie uśmiecha się… Nawet w dniu swojego ślubu nie ukrywała łez. Wiele mówi się o tym, że małżeństwo z księciem doprowadziło ją do depresji.

Plotkuje się także o kryzysie w małżeństwie pary. A jeśli wierzyć zachodnim mediom księżna Charlene przeżywa teraz najgorszy moment w swoim życiu. Daily Mail ujawnia, że chodzi o plotki o trzecim nieślubnym dziecku monarchy. 

Książę otrzymał pozew od kobiety, która wyznała, że jest matką jego dziecka. Brazylijka miała poznać Alberta na imprezie w jednym z klubów. „Towarzyszyła Albertowi z Monako w wycieczce po Europie”, mówił jej prawnik. Kiedy kobieta powiadomiła monarchę o ciąży, ten zerwał z nią kontakt. Teraz ogłosiła, że jej piętnastoletnia córka jest owocem związku z księciem Albertem.

„Dorastałam bez ojca, a teraz, kiedy nareszcie cię znalazłam, nie chcesz mnie widzieć”, miała napisać nastolatka w liście do księcia Monako. Albert nie ukrywa, że zamierza walczyć o prawdę.

Książę Albert z żoną, księżną Charlene:

księżna Charlene, księżna Monako, książę Albert
Fot. Niviere David/ABACAPRESS.COM/Abaca/East News

15-latka i książę mają zostać poddani testom DNA, które wszystko potwierdzą bądź zaprzeczą.

„Brak uznania, które musi mieć dzięki testowi DNA spowodował głębokie cierpienie dziewczynki, która ma prawo do uznania i ochrony”, mówił kilka miesięcy temu prawnik kobiety. Te doniesienia mocno uderzyły w księżną Charlene. Zwłaszcza że romans, o którym jest tak głośno, miał miejsce w czasie, gdy Albert spotykał się z Charlene.

Przypomnijmy, że książę Monako ma już dwójkę nieślubnych dzieci. W 2005 roku przyznał, że jest ojcem Aleksandra Coste, a dwa lata później oświadczono, że doczekał się także córki, Jasminy. Dzieci nie mają prawa do dziedziczenia tronu.

Czy 15-latka jest jego córką?  

Źródło: Daily Mail, Web24news

księżna Charlene, księżna Monako
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?