Co dzieje się z księżną Charlene?
Fot. POOL MONACO/SIPA/SIPA/East News
Królewskie życie

Smutne urodziny księżnej Monako. Charlene Grimaldi spędziła je bez męża i ukochanych dzieci

Księżna zniknęła kilka miesięcy temu...

Marta Nawacka 26 stycznia 2022 16:54
Co dzieje się z księżną Charlene?
Fot. POOL MONACO/SIPA/SIPA/East News

Wczoraj, 25 stycznia, najsmutniejsza księżna świata obchodziła 44. urodziny. Charlene Grimaldi musiała jednak spędzić ten dzień bez męża i ukochanych dzieci. Na Instagramie księżnej zabrakło także jakichkolwiek osobistych wpisów... Pojawił się tylko film z podziękowaniami zamieszczony przez fundację żony księcia Alberta II.

Księżna Charlene uciekła od męża?

Żona księcia Alberta już kilka miesięcy temu zniknęła z życia publicznego. Według doniesień MailOnline, również dzień swoich urodzin, 25 stycznia, księżna Charlene miała spędzić sama, bez męża i swoich dzieci. Podobno najbliżsi odwiedzili 44-latkę przy okazji świąt. Najsmutniejsza księżna świata w maju 2021 roku wybrała się w rodzinne strony, do Republiki Południowej Afryki, by wspomóc swoją fundację. To właśnie podczas tej podróży księżna Monako miała poważnie zachorować. U Charlene Grimaldi została zdiagnozowana infekcja ucha, która musiała zakończyć się operacją. Ta z kolei przyniosła komplikacje, po których księżnej zabroniono podróżować samolotem. Nie mogła więc wrócić do Monako i swoich najbliższych.

Długa nieobecność księżnej dała początek spekulacjom, że żona księcia Alberta II tak naprawdę... uciekła od męża. Na decyzję Charlene Grimaldi miały wpłynąć doniesienia o rzekomym kolejnym nieślubnym dziecku księcia Monako, które podobno zostało poczęte w momencie, kiedy monarcha był już w związku z księżną Charlene. Mężczyzna zdecydowanie zaprzeczał tym insynuacjom, cały czas przekonując, że w ich małżeństwie nie dzieje się nic złego. Magazynowi People książę Albert II wyjaśniał, że problemy jego żony mają podłoże psychologiczne, a ona sama postanowiła się udać do odpowiedniej kliniki na leczenie.

Czytaj też: Zniknęła z życia publicznego, przeszła załamanie. Tak dziś wygląda życie księżnej Charlene z Monako

EN_01060111_0065, księżna Charlene
Fot. Nebinger Frederic/ABACA/EAST NEWS

Księżna Charlene, święto narodowe w Monako, 19.11.2012

Księżna Charlene spędziła urodziny bez ukochanych dzieci

Dla księżnej Charlene rozłąka z dziećmi jest bardzo trudnym czasem. Bliźnięta Jacques i Gabriella są dla niej całym światem, a nie wiadomo, kiedy 44-latka ponownie się z nimi spotka. Świętowanie urodzin bez swoich ukochanych pociech z pewnością nie było dla żony księcia Alberta II łatwe do zniesienia... Tego dnia na profilu księżnej na Instagramie zabrakło również bardziej osobistych postów czy choćby podziękowań za życzenia. Pojawił się jedynie film z podziękowaniami dla Charlene, zamieszczony przez fundację księżnej Monako. „Ufamy, że ten film z twojej dotychczasowej podróży przypomni ci, jak bardzo jesteś kochana i doceniana" (tłumaczenie za fakt.pl), mogliśmy przeczytać. Trzymamy kciuki, żeby kolejny rok był dla najsmutniejszej księżnej świata dużo bardziej udany.  

Zobacz także: Księżna Charlene na najnowszych zdjęciach z dziećmi i mężem. Co mówią o jej relacji z Albertem?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.