księżna Charlene 2021
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Charlene na najnowszych zdjęciach z dziećmi i mężem. Co mówią o jej relacji z Albertem?

Najbardziej zaskakuje wygląd małej księżniczki Gabrielli! Chciała się upodobnić do matki?

Gabriela Czernecka 25 sierpnia 2021 12:44
księżna Charlene 2021
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Księżna Charlene na zdjęciach z mężem i dziećmi. Po raz pierwszy od czerwca księżna Monako miała okazję spędzić trochę czasu z dziećmi - Jacques i Gabriellą oraz mężem, Albertem II. Rodzina księżnej odwiedziła ją w Afryce, gdzie Charlene dochodzi do siebie po przebytej operacji. Co ich wspólne zdjęcia mówią o relacji małżonków? Zobaczcie sami.

Księżna Charlene z dziećmi i mężem na nowych zdjęciach

Po raz ostatni z dziećmi i mężem Charlene widziała się w czerwcu tego roku - wtedy też Albert z dziećmi przylecieli do Południowej Afryki, by ją odwiedzić. Przypomnijmy, że księżna Monako od miesięcy przebywa w swoim rodzinnym kraju (pochodzi z Kapsztadu), a powrót do księstwa utrudniła jej poważna infekcja zatok, z którą zmaga się od jakiegoś czasu. Dwa tygodnie temu Charlene przeszła poważną operację, ale w oświadczeniu nie ujawniono, czy zabieg miał coś wspólnego z infekcją. 

Zobacz: Księżna Charlene chciała uciec, ale cofnięto ją z lotniska. Mija dziesięć lat od ślubu księcia Monako

księżna Charlene z dziećmi 2021
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Przez chorobę podróż Charlene do RPA mocno się przedłużyła. Sama księżna nazwała ten wyjazd „najdłuższym okresem z dala od Europy i dzieci”, powiedziała podczas rozmowy z South Africa Radio 702. „Zakładałam, że spędzę tu od 10 do 12 dni. Niestety, miałam problem z uszami. Lekarze powiedzieli mi, że to infekcja zatok i to bardzo poważna. Zatem potrzeba było czasu, by zająć się tą kwestią”, wyznała. Pomimo kolejnych zabiegów, księżna zapewniła, że czuje się dobrze, ale jak sama przyznawała, bardzo tęskniła za rodziną.

Dziś podzieliła się z fanami serią zdjęć, na których przytula się do swoich pociech - synka Jacquesa i córeczki Gabrielli. Wygląda na to, że w końcu rodzina Charlene ją odwiedziła. Ostatnio widziała się z nimi w czerwcu tego roku. Nic dziwnego, że na wspólnych zdjęciach nie kryje radości. Uwagę przykuł oczywiście wygląd księżnej i to jak pozuje u boku męża. Ciężko jednak patrząc na fotografie ocenić, by para jak twierdzą plotkarskie serwisy, planowała rozwód - pozują wspólnie do zdjęć, ale brak na nich czułości. Wielu twierdzi jednak, że wynika to z tego, że książęca para podobnie jak jest to w przypadku brytyjskiej pary Kate i Williama, szczędzą sobie okazywania uczuć publicznie.

Tak wygląda teraz księżna Charlene

Uwagę od mowy ciała Charlene i Alberta zdecydowanie odwaca nowa fryzura małej księżniczki. Gabriella ma w dość nietypowy sposób obciętą grzywkę. Czyżby próbowała upodobnić się do mamy, która również niedawno zafundowała sobie metamorfozę?

Zobacz: Najsmutniejsza księżna świata, która znosi zdrady i upokorzenia. Co wiemy o Charlene Wittstock?

Sama Charlene tłumaczy fryzurę córki w najnowszym poście:„Jestem tak podekscytowana, że moja rodzina wróciła do mnie (Gabriella postanowiła się ostrzyc!!!) Przepraszam, moja Bella, ale starałam się jak mogłam, by to naprawić”, skomentowała zaskującą grzywkę córki. Zobaczcie najnowsze zdjęcia Charlene z dziećmi i mężem. Czy kryzys w ich związku był tylko wymysłem mediów czy faktycznie jest coś na rzeczy?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.