Księżna Charlene
Fot. Splash News/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Charlene opuściła ważną uroczystość w Monako. Czy kiedykolwiek wróci do kraju?

Czy to koniec małżeństwa książęcej pary Monako?

Gabriela Czernecka 27 września 2021 12:53
Księżna Charlene
Fot. Splash News/EAST NEWS

Księżna Charlene wciąż przebywa w RPA. Żona księcia Alberta II z Monako nadal nie wróciła do kraju przez infekcję, z którą zmaga się od kilku miesięcy. Właśnie opuściła ważne wydarzenie w Monako, na którym książę pojawił się w towarzystwie Sharon Stone. To nie uciszy plotek o tym, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej… 

Księżna Charlene opuściła imprezę Fundacji Monako 

Książęca para Monako w ostatnich miesiącach nie ma dobrej prasy. Księżna od kilkunastu tygodni przebywa w RPA, gdzie walczy z infekcją, która uniemożliwia jej powrót do kraju. Charlene w wywiadach nieustannie powtarza, że tęskni za domem i dziećmi, ale nic nie wskazuje na to, by wróciła do Monako wcześniej niż w październiku. To tylko wzmaga plotki na temat problemów małżeńskich Charlene i Alberta. Księżną dziesięć lat temu okrzyknięto najsmutniejszą panną młodą. Książę z kolei zasłynął z tego, że nie opiera się urokom pięknych kobiet, z którymi ma już kilkoro nieślubnych dzieci. Nic dziwnego, że ich małżeństwo tak często pojawia się na łamach prasy i to rzadko w pozytywnym kontekście.

ZOBACZ: Dzieci księżnej Monako poszły w jej ślady. Co dziś robią Karolina, Stefania i Albert?

Księżna Charlene Monako
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Tym razem sytuacja jest o tyle poważna, że księżna nie pojawia się w Monako od kilku miesięcy. Do RPA wyjechała, by wspierać swoją akcję, która ma na celu ratowanie nosorożców. Podczas promocji tej akcji zachorowała na poważną infekcję uszu i gardła, która uniemożliwia jej dalekie podróżowanie. W prasie pojawiła się jednak teoria, że księżna w rzeczywistości w końcu uwolniła się od męża, który nieustannie ją zdradzał. Sama księżna zdaniem tabloidów miała nie być szczęśliwa w tym małżeństwie. 

Czy to koniec małżeństwa Grimaldich?

Sądzono, że niebawem księżna Monako powróci do kraju, ale niestety tak się nie stało. Charlene opuściła właśnie jedno z najważniejszych wydarzeń w Monako - w 2006 roku wraz z mężem stworzyła Fundację Monako, która co roku organizuje zbiórkę, z której środki przekazywane są na ochronę środowiska. Wraz z upływem lat zbiórka stała się towarzyskim wydarzeniem i cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Często pojawiają się na niej światowej sławy gwiazdy.

Zobacz także:  Ta rodzina królewska skrywa wiele tajemnic. Oto linia sukcesji monakijskiego tronu! 

Niestety na tegorocznej gali zabrakło księżnej Charlene, a u boku księcia Alberta II pojawiła się… Sharon Stone. Aktorka od lat przyjaźni się z księciem, a jej obecność miała uświetnić wydarzenie i tak z pewnością się stało, bowiem od jej kreacji nie dało się oderwać wzroku. Zarówno książę Albert II, jak i aktorka chętnie rozdawali uśmiechy, pozowali do zdjęć i nie ma wątpliwości, że świetnie sie bawili. To tylko podgrzało plotki o tym, że w małżeństwie książęcej pary Monako nie dzieje się najlepiej, a niektóre media zwracają uwagę na to, żę gdy Charlene zmaga się z chorobą, jej mąż świetnie bawi się w towarzystwie aktorki. Czy rzeczywiście to zapowiedź końca małżeństwa księcia i księżnej Monako? Czas pokaże...  

książę Albert II, Sharon Stone
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images)

Księżna Charlene, książę ALbert II
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.