KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kiedyś najpiękniejsza księżna, dziś ofiara botoksu. Koszmarna metamorfoza księżnej Monako

Co dzieje się z twarzą księżnej Charlene?

Gabriela Czernecka 21 listopada 2019 16:41

Charlene Grimaldi, lub jak niektórzy wolą księżna Charlene, nie ma łatwego życia. Niemal z dnia na dzień została okrzyknięta najsmutniejszą księżną świata. Na jej twarzy wciąż nie gości uśmiech, ale tym razem, według zagranicznych mediów to zasługa... operacji plastycznych. Co dzieje się z twarzą księżnej Charlene? Jej zdjęcia zaskakują...

Nieszczęśliwe życie księżnej Charlene

Księżna Charlene Grimaldi, żona księcia Monako Alberta II, gdy pojawiła się w ubiegłym roku na gali Princess Grace Awards, imprezy organizowanej przez Paramount Studios ku czci zmarłej teściowej księżnej. Grimaldi chętnie pozowała do zdjęć. Podobnie było przed laty. Wówczas wykonano jej nawet wspólne fotografie z aktorką Jessicą Simpson i jej córką Maxwell Johnson. Niestety najnowsze zdjęcia księżnej pokazują, że z żoną księcia Alberta II nie dzieje się najlepiej. Jak się okazuje powodów jest wiele, a przynajmniej kilka z nich, najbardziej prawdopodobnych podają zagraniczne serwisy. 

Zmęczona twarz Charlene: operacje plastyczne

Kiedy księżna była w bliźniaczej ciąży w 2014 roku, jej twarz była nieco opuchnięta, przez co niektóre tabloidy sugerują, że księżna Charlene znów spodziewa się dziecka. Inny z serwisów podaje, że zmęczenie widniejące na twarzy księżnej to efekt.. kryzysu małżeńskiego. Nie od dziś wiadomo, że w związku pary nie dzieje się najlepiej. Nie bez powodu Charlene Wittstock została okrzyknięta najsmutniejszą panną młodą, a później księżną na świecie.

Wyjaśnijmy, że ten przydomek przytknął do niej, gdy na jaw wyszły przewinienia księcia. Słabość do kobiet (jedna z nich wyjawiła tuż przed ślubem, że spodziewa się jego dziecka!), imprezy w klubach gejowskich, zabawy w towarzystwie draq queen - nic dziwnego, że księżna chciała nawet uciec sprzed ołtarza!  Pada również teoria dotycząca operacji plastycznych. Czy faktycznie rysy twarzy Charlene Grimaldi się zmieniły? Patrząc na najnowsze zdjęcia księżnej nie trudno przyznać, że księżna dokonała małych poprawek urodowych. Czy faktycznie? 

Najbardziej wiarygodną teorią jest jednak ta, która łączy dwie powyższe. Nieszczęśliwe życie u boku małżonka, ciągłe informacje o jego kolejnych zdradach z dużo młodszymi kobietami sprawiły, że księżna postanowiła "przypodobać się" mężowi i odrobinę "odmłodzić". Czy wyszło jej to na dobre? Naszym zdaniem nie do końca, ale oceńcie sami. Zobaczcie w naszej galerii metamorfozę księżnej Charlene!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?