KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kiedyś najpiękniejsza księżna, dziś ofiara botoksu. Koszmarna metamorfoza księżnej Monako

Co dzieje się z twarzą księżnej Charlene?

Gabriela Czernecka 18 października 2018 10:01

Charlene Grimaldi, lub jak niektórzy wolą księżna Charlene, nie ma łatwego życia. Niemal z dnia na dzień została okrzyknięta najsmutniejszą księżną świata. Na jej twarzy wciąż nie gości uśmiech, ale tym razem, według zagranicznych mediów to zasługa... operacji plastycznych. Co dzieje się z twarzą księżnej Charlene? Jej najnowsze zdjęcia zaskakują...

Nieszczęśliwe życie księżnej Charlene

Księżna Charlene Grimaldi, żona księcia Monako Alberta II, pojawiła się we wtorek na gali Princess Grace Awards, imprezy organizowanej przez Paramount Studios ku czci zmarłej teściowej księżnej. Grimaldi chętnie pozowała do zdjęć. Podobnie było w ubiegłym roku. Wówczas wykonano jej nawet wspólne fotografie z aktorką Jessicą Simpson i jej córką Maxwell Johnson.

Niestety najnowsze zdjęcia księżnej pokazują, że z żoną księcia Alberta II nie dzieje się najlepiej. Jak się okazuje powodów jest wiele, a przynajmniej kilka z nich, najbardziej prawdopodobnych podają zagraniczne serwisy. Jeden z tabloidów rozpisuje się, że księżna Monako jest... w ciąży!

Zmęczona twarz Charlene: ciąża czy operacje plastyczne? 

Faktycznie, kiedy księżna była w bliźniaczej ciąży w 2014  roku, jej twarz była nieco opuchnięta. Inny z serwisów zasugerował, że zmęczenie widniejące na twarzy księżnej to efekt.. kryzysu małżeńskiego. Nie od dziś wiadomo, że w związku pary nie dzieje się najlepiej. Nie bez powodu w końcu Charlene Wittstock została okrzyknięta najsmutniejszą panną młodą, a później księżną na świecie.

Wyjaśnijmy, że ten przydomek przytknął do niej, gdy na jaw wyszły przewinienia księcia. Słabość do kobiet (jedna z nich wyjawiła tuż przed ślubem, że spodziewa się jego dziecka!), imprezy w klubach gejowskich, zabawy w towarzystwie draq queen - nic dziwnego, że księżna chciała nawet uciec sprzed ołtarza! 

Pada również teoria dotycząca operacji plastycznych. Czy faktycznie rysy twarzy Charlene Grimaldi się zmieniły? Patrząc na najnowsze zdjęcia księżnej nie trudno przyznać, że księżna dokonała małych poprawek urodowych. Czy faktycznie? 

Najbardziej wiarygodną teorią jest jednak ta, która łączy dwie powyższe. Nieszczęśliwe życie u boku małżonka, ciągłe informacje o jego kolejnych zdradach z dużo młodszymi kobietami sprawiły, że księżna postanowiła "przypodobać się" mężowi i odrobinę "odmłodzić". Czy wyszło jej to na dobre? Naszym zdaniem nie do końca, ale oceńcie sami. Zobaczcie w naszej galerii metamorfozę księżnej Charlene!

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!