KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kiedyś najpiękniejsza księżna, dziś ofiara botoksu. Koszmarna metamorfoza księżnej Monako

Co dzieje się z twarzą księżnej Charlene?

Gabriela Czernecka 30 czerwca 2020 08:55

Co dzieje się z twarzą księżnej Charlene? Księżna Monako nie ma łatwego życia. Niemal z dnia na dzień została okrzyknięta najsmutniejszą księżną świata. Na jej twarzy wciąż nie gości uśmiech, I choć według zagranicznych mediów to zasługa... operacji plastycznych, to ona sama twierdzi, że to dlatego, że tęskni za krajem... Co dzieje się z twarzą księżnej Charlene?

Nieszczęśliwe życie księżnej Charlene

Każde wyjście księżnej Charlene Grimaldi, żony księcia Monako, Alberta II, głośno komentowane jest przez media na całym świecie. Na przykład gdy pojawiła się dwa lata temu na gali Princess Grace Awards, imprezy organizowanej przez Paramount Studios ku czci zmarłej teściowej księżnej chętnie pozowała do zdjęć. Podobnie było przed laty. Wówczas wykonano jej nawet wspólne fotografie z aktorką Jessicą Simpson i jej córką Maxwell Johnson. Niedawno równie chętnie pozowała do zdjęć podczas Święta Monako. W towarzystwie dzieci i męża na balkonie królewskiej posiadłości wszyscy świetnie się prezentowali. Na twarzy Charlene zabrakło jednak uśmiechu. Niestety najnowsze zdjęcia księżnej pokazują, że z żoną księcia Alberta II nie dzieje się najlepiej. Jak się okazuje powodów jest wiele, a przynajmniej kilka z nich, najbardziej prawdopodobnych podają zagraniczne serwisy. 

Zmęczona twarz Charlene: operacje plastyczne

Jeden z serwisów podaje, że zmęczenie widniejące na twarzy księżnej to efekt.. kryzysu małżeńskiego. Nie od dziś wiadomo, że w związku pary nie dzieje się najlepiej. Nie bez powodu Charlene Wittstock została okrzyknięta najsmutniejszą panną młodą, a później księżną na świecie. Wyjaśnijmy, że ten przydomek przytknął do niej, gdy na jaw wyszły przewinienia księcia. Słabość do kobiet (jedna z nich wyjawiła tuż przed ślubem, że spodziewa się jego dziecka!), imprezy w klubach gejowskich, zabawy w towarzystwie draq queen - nic dziwnego, że księżna chciała nawet uciec sprzed ołtarza!  Pada również teoria dotycząca operacji plastycznych. Czy faktycznie rysy twarzy Charlene Grimaldi się zmieniły? Patrząc na najnowsze zdjęcia księżnej nie trudno przyznać, że księżna dokonała małych poprawek urodowych. Czy faktycznie? 

Dlaczego księżna Charlene nie uśmiecha się?

Ona sama w najnowszym wywiadzie twierdzi, że nie uśmiecha się, bo... nie ma ku temu powodów. 2019 roku miał być dla niej wyjątkowo trudny - jej ojciec trafił do szpitala w ciężkim stanie i przeszedł poważną operację, a później w ciągu dziesięciu dni straciła dwóch najlepszych przyjaciół. Ujawnia, że za brakiem uśmiechu stoją nie tylko problemy rodzinne, ale także... tęsknota za domem. Mimo że jej brat Mike z rodziną mieszka w Monako, to księżna w swoim kraju pozostawiła grono przyjaciół. „Mam zaszczyt prowadzić to życie, ale tęsknie za rodziną i przyjaciółmi w Południowej Afryce i często jestem smutna, bo nie zawsze mogę być przy nich”, mówi w rozmowie z Huisgenoot.

Najbardziej wiarygodną teorią jest jednak ta, która łączy dwie powyższe. Nieszczęśliwe życie u boku małżonka, ciągłe informacje o jego kolejnych zdradach z dużo młodszymi kobietami sprawiły, że księżna postanowiła "przypodobać się" mężowi i odrobinę "odmłodzić". Czy wyszło jej to na dobre? Naszym zdaniem nie do końca, ale oceńcie sami. Zobaczcie w naszej galerii metamorfozę księżnej Charlene ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.