EN_01056103_0020, Księżna Charlene, 2012
Fot. Jan KUCHARZYK/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Charlene wróciła do Monako. Rzecznik pałacu wydał oświadczenie

Jak czuje się żona księcia Alberta?

Olga Figaszewska 14 marca 2022 12:57
EN_01056103_0020, Księżna Charlene, 2012
Fot. Jan KUCHARZYK/East News

Nie pojawia się publicznie, rzadko zabiera głos… Księżna Charlene od wielu miesięcy zmaga się z z problemami zdrowotnymi. Poważna infekcja organizmu, operacje, izolacja… Ukochana księcia Alberta od dawna nie miała kontaktu ze swoimi dziećmi. Podobno dochodzi do siebie w specjalistycznym ośrodku. Jak czuje się księżna Charlene i co się z nią dzieje? Rzecznik przekazał najnowsze informacje o stanie jej zdrowia.

Księżna Charlene – co się dzieje z żoną księcia Monako?

Ostatnie miesiące są dla niej bardzo trudne. Charlene tęskni za swoimi dziećmi, ale na razie nie ma mowy o tym, by mogła się zobaczyć z Gabrielą i Jakubem. Jeszcze nie tak dawno, książę Monako uspokajał fanów księżnej, że jej nieobecność jest związana z problemami zdrowotnymi. Charlene Grimaldi miała być wycieńczona emocjonalnie i fizycznie. Jej organizm był dużo łatwiej podatny na infekcje.

„Nie była w stanie wrócić do swoich oficjalnych obowiązków i życia rodzinnego. Nie spała ani nie jadła dobrze. Straciła dużo na wadze, przez co mogła być podatna na inne potencjalne dolegliwości, takie jak przeziębienie, grypa, albo, co gorsza, Covid. Wiedziała, że najlepszą rzeczą, jaką może zrobić, to poddać się specjalistycznemu leczeniu”, mówił w jednym z wywiadów książę Albert.

Tymczasem w sieci mnożyły się teorie spiskowe, dotyczące zniknięcia Charlene. Zdaniem internautów miało ono związek ze zdradami męża, a inni sugerowali, że księżna przeszła za granicą operację plastyczną. Te wiadomości dementował mąż księżnej. „Wiem, co mówią ludzie i chcę, żeby dotarło: to nie COVID-19. To nie rak. To nie problemy w małżeństwie. Jeśli chcecie dalej dyskutować, dodam, że nie ma to związku z operacjami plastycznymi”, dodawał. 

By uspokoić nastroje, rzecznik pałacu również wydał wtedy kolejne oświadczenie. „Rekonwalescencja Jej Książęcej Wysokości księżnej Charlene jest obecnie kontynuowana w satysfakcjonujący i bardzo zachęcający sposób. […] W tym okresie para książęca domaga się, aby ich życie prywatne i ich dzieci nadal były szanowane”, informowano pod koniec stycznia 2022 roku.

Sprawdź też: Tajemnica trzech pierścionków księżnej Kate wyszła na jaw. Mają szczególne znaczenie!

Księżna Charlene, książę Albert, 2019
Fot. Niviere David/ABACAPRESS.COM/Abaca/East News

Książę Albert, księżna Charlene z dziećmi, 2019 rok

Jak czuje się księżna Monako? Nowe informacje

Okazuje się, że w sprawie Charlene nastąpił przełom. Księżna podobno wróciła już do kraju, czuje się bardzo dobrze i cieszy się czasem spędzonym z rodziną. Według oświadczenia pałacu, księżna Monako wkrótce zacznie znów pełnić swoje obowiązki. Na razie kontynuuje rekonwalescencję.

„Następne kilka tygodni powinno pozwolić księżniczce Charlene na wzmocnienie zdrowia, zanim stopniowo wznowi swoje oficjalne obowiązki i zobowiązania. […] Aby księżniczka Charlene mogła w pełni wyzdrowieć, wciąż potrzebuje ciszy i spokoju. Para książęca prosi więc, aby ich życie prywatne nadal było szanowane”, ogłoszono. 

Zobacz też: Miłość w cieniu skandalu... Oto skomplikowana historia relacji księcia Karola i księżnej Camilli 

EN_01403206_0017, Księżna Charlene, 2019
Fot. Piovanotto Marco/ABACA/Abaca/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.