Księżna Charlene, książę Albert, monakijska rodzina królewska
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Charlene z Monako sprzedaje prezent od męża. Szykuje się królewski rozwód?

Takie są domysły mediów. Jaka jest prawda?

Ksenia Krasko 28 czerwca 2020 12:55
Księżna Charlene, książę Albert, monakijska rodzina królewska
Fot. Getty Images

Zachodnie media od lat z uwagą obserwują Charlene Grimaldi. Nazywana jest najsmutniejszą księżną świata, ponieważ wiele osób uważa, że unieszczęśliwia ją małżeństwo z księciem Monako, Albertem II. I chociaż jak dotąd nic nie wskazywało na ewentualne rozstanie królewskiej pary, prasa uważa, że księżna szykuje się do rozwodu...

Księżna Charlene sprzedaje rzeczy na aukcji

Patrząc na zdjęcia księżnej Charlene, trudno nie odnieść wrażenia, że naprawdę jest nieszczęśliwa. Właściwie nigdy się nie uśmiecha, nawet w towarzystwie dwójki swoich dzieci. Być może ma to związek z faktem, że była pływaczka wiele poświęciła dla miłości, w końcu dla męża zrezygnowała z kariery sportowej. A być może jej smutek związany jest z czymś zupełnie innym...

Najnowsze doniesienia mediów o „najsmutniejszej księżnej” wywołały falę plotek i domysłów. Jak się okazało, Charlene Grimaldi postanowiła sprzedać prezent od męża, czyli czerwoną Teslę Model S. Warto dodać, że często poruszała się tym autem po mieście, a w jednym z wywiadów przyznała, że uwielbia ten samochód, dlatego uznano, że może to wskazywać na decyzję o rozwodzie. Czy tak właśnie jest?

Nie tym razem. Sprzedaż auta ma wesprzeć fundację charytatywną księżnej Charlene. Żona Alberta II od lat koncentruje się na najważniejszych społecznych problemach Południowej Afryki, kraju, z którym jest mocno związana – miała zaledwie 10 lat, gdy jej rodzina przeprowadziła się z Zimbabwe do RPA, i to właśnie tam rozpoczęła karierę pływaczki.

Pieniądze z aukcji trafią do różnych organizacji, które walczą z kryzysem, spowodowanym pandemią Covid-19. Oprócz samochodu, kupić można m.in. obuwie do gry w bobsleja, których używał książę Albert i ekskluzywny portret księżnej Monako. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇲🇨 2019 🇲🇨

Post udostępniony przez HSH Princess Charlene (@hshprincesscharlene)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.