Księżna Charlene, książę Albert, monakijska rodzina królewska
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Charlene z Monako sprzedaje prezent od męża. Szykuje się królewski rozwód?

Takie są domysły mediów. Jaka jest prawda?

Ksenia Krasko 28 czerwca 2020 12:55
Księżna Charlene, książę Albert, monakijska rodzina królewska
Fot. Getty Images

Zachodnie media od lat z uwagą obserwują Charlene Grimaldi. Nazywana jest najsmutniejszą księżną świata, ponieważ wiele osób uważa, że unieszczęśliwia ją małżeństwo z księciem Monako, Albertem II. I chociaż jak dotąd nic nie wskazywało na ewentualne rozstanie królewskiej pary, prasa uważa, że księżna szykuje się do rozwodu...

Księżna Charlene sprzedaje rzeczy na aukcji

Patrząc na zdjęcia księżnej Charlene, trudno nie odnieść wrażenia, że naprawdę jest nieszczęśliwa. Właściwie nigdy się nie uśmiecha, nawet w towarzystwie dwójki swoich dzieci. Być może ma to związek z faktem, że była pływaczka wiele poświęciła dla miłości, w końcu dla męża zrezygnowała z kariery sportowej. A być może jej smutek związany jest z czymś zupełnie innym...

Najnowsze doniesienia mediów o „najsmutniejszej księżnej” wywołały falę plotek i domysłów. Jak się okazało, Charlene Grimaldi postanowiła sprzedać prezent od męża, czyli czerwoną Teslę Model S. Warto dodać, że często poruszała się tym autem po mieście, a w jednym z wywiadów przyznała, że uwielbia ten samochód, dlatego uznano, że może to wskazywać na decyzję o rozwodzie. Czy tak właśnie jest?

Nie tym razem. Sprzedaż auta ma wesprzeć fundację charytatywną księżnej Charlene. Żona Alberta II od lat koncentruje się na najważniejszych społecznych problemach Południowej Afryki, kraju, z którym jest mocno związana – miała zaledwie 10 lat, gdy jej rodzina przeprowadziła się z Zimbabwe do RPA, i to właśnie tam rozpoczęła karierę pływaczki.

Pieniądze z aukcji trafią do różnych organizacji, które walczą z kryzysem, spowodowanym pandemią Covid-19. Oprócz samochodu, kupić można m.in. obuwie do gry w bobsleja, których używał książę Albert i ekskluzywny portret księżnej Monako. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇲🇨 2019 🇲🇨

Post udostępniony przez HSH Princess Charlene (@hshprincesscharlene)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.