Księżna Charlene, książę Albert, monakijska rodzina królewska
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Charlene z Monako sprzedaje prezent od męża. Szykuje się królewski rozwód?

Takie są domysły mediów. Jaka jest prawda?

Ksenia Krasko 28 czerwca 2020 12:55
Księżna Charlene, książę Albert, monakijska rodzina królewska
Fot. Getty Images

Zachodnie media od lat z uwagą obserwują Charlene Grimaldi. Nazywana jest najsmutniejszą księżną świata, ponieważ wiele osób uważa, że unieszczęśliwia ją małżeństwo z księciem Monako, Albertem II. I chociaż jak dotąd nic nie wskazywało na ewentualne rozstanie królewskiej pary, prasa uważa, że księżna szykuje się do rozwodu...

Księżna Charlene sprzedaje rzeczy na aukcji

Patrząc na zdjęcia księżnej Charlene, trudno nie odnieść wrażenia, że naprawdę jest nieszczęśliwa. Właściwie nigdy się nie uśmiecha, nawet w towarzystwie dwójki swoich dzieci. Być może ma to związek z faktem, że była pływaczka wiele poświęciła dla miłości, w końcu dla męża zrezygnowała z kariery sportowej. A być może jej smutek związany jest z czymś zupełnie innym...

Najnowsze doniesienia mediów o „najsmutniejszej księżnej” wywołały falę plotek i domysłów. Jak się okazało, Charlene Grimaldi postanowiła sprzedać prezent od męża, czyli czerwoną Teslę Model S. Warto dodać, że często poruszała się tym autem po mieście, a w jednym z wywiadów przyznała, że uwielbia ten samochód, dlatego uznano, że może to wskazywać na decyzję o rozwodzie. Czy tak właśnie jest?

Nie tym razem. Sprzedaż auta ma wesprzeć fundację charytatywną księżnej Charlene. Żona Alberta II od lat koncentruje się na najważniejszych społecznych problemach Południowej Afryki, kraju, z którym jest mocno związana – miała zaledwie 10 lat, gdy jej rodzina przeprowadziła się z Zimbabwe do RPA, i to właśnie tam rozpoczęła karierę pływaczki.

Pieniądze z aukcji trafią do różnych organizacji, które walczą z kryzysem, spowodowanym pandemią Covid-19. Oprócz samochodu, kupić można m.in. obuwie do gry w bobsleja, których używał książę Albert i ekskluzywny portret księżnej Monako. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇲🇨 2019 🇲🇨

Post udostępniony przez HSH Princess Charlene (@hshprincesscharlene)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?