EN_01199381_2818, księżna Charlene, książę Albert, 2016
Fot. AP/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Charlene z Monako chce rozwodu z księciem Albertem? Odmówiła powrotu do pałacu! 

„Po raz pierwszy wymówiła słowo rozwód”, donoszą zagraniczne media

Damian Brillowski 13 kwietnia 2022 16:51
EN_01199381_2818, księżna Charlene, książę Albert, 2016
Fot. AP/East News

Księżna Charlene z Monako od pewnego czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Cztery miesiące spędziła w luksusowej szwajcarskiej klinice specjalizującej się w leczeniu uzależnień. W marcu monakijska rodzina królewska poinformowała, że księżna Charlene będzie kontynuować rekonwalescencję w księstwie u boku swojego męża i dzieci. Teraz media donoszą, że żona księcia Alberta odmówiła powrotu do pałacu i zaczęła na poważnie myśleć o rozwodzie. 

Księżna Charlene z Monako odmówiła powrotu do pałacu 

Odkąd księżna Charlene zachorowała wszyscy zastanawiają się, co tak naprawdę dzieje się na dworze królewskim w Monako. Nikt z poddanych od dawna nie widział żony księcia Alberta, gdyż ta nie pokazuje się publicznie. Nie pojawiła się też u boku męża podczas niedawnej mszy w intencji księcia Filipa

Teraz w mediach pojawiły się kolejne rewelacje dotyczące księżnej z Monako. Francuski magazyn „Voici” twierdzi, że Charlene odmówiła powrotu do pałacu. Powodem jej niechęci do ponownego zamieszkania na królewskim dworze ma być podobno napięta sytuacja między nią a mieszkającym w tym samym pałacu, szwagierką Karoliną. Kobiety nie dogadują się najlepiej, a sam budynek ma być dla księżnej miejscem „złych wspomnień”. 

Czytaj także: Zniknęła z życia publicznego, przeszła załamanie. Tak dziś wygląda życie księżnej Charlene z Monako

Księżna Charlene i książę Albert, procesja Sainte-Devote w Monako, 27.01.2016
Fot. AP/East News

Księżna Charlene i książę Albert, procesja Sainte-Devote w Monako, 27.01.2016 rok

Księżna Charlene i książę Albert wezmą rozwód?!

Według francuskiego magazynu „najsmutniejsza księżna na świecie” postanowiła zamieszkać sama. Na swój nowy dom wybrała rezydencję w Roc Agel na Lazurowym Wybrzeżu. Bajeczna posiadłość znajdująca się na górze Agel zostala zakupiona przez ojca Alberta, księcia Rainiera III. To właśnie tam przed laty książę Monako wraz żoną Grace Kelly uwili sobie „romantyczne gniazdko”. 

Wedle informacji „Voici” księżna Charlene miała zagrozić mężowi rozwodem, jeżeli ten nie pozwoli jej zamieszkać w rezydencji swoich rodziców. „Po raz pierwszy Charlene wypowiedziała słowo »rozwód«. Zna je bardzo dobrze”, informuje źródło magazynu.

Książę Albert nie chcąc doprowadzić do rozwodu miał podobno zgodzić się na warunek arystokratki i udostępnić jej willę na południu Francji. Dla ukochanej żony jest bowiem gotowy na wiele ustępstw i „ona bardzo dobrze o tym wie”.  

Czytaj także: Mówi się, że poświęcił jej trzy dni i cztery noce. Co łączy księcia Alberta z Sharon Stone?

książę Albert II, księżna Charlene, Gala Planetary Health w Monako, 2020
Fot. ERIC GAILLARD/AFP/East News

Księżna Charlene, książę Albert, Gala Planetary Health w Monako, 2020 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.