Wielkanoc 2022 gwiazd: Szpak, Sykut, Socha, Kożuchowska, Krupa
Fot. Instagram
ŚWIĘTA GWIAZD

Wielkanoc 2022: tak świętują ją gwiazdy! Szpak w bieliźnie, Lewandowska bez męża

Zobacz najciekawsze zdjęcia

Konrad Szczęsny 17 kwietnia 2022 19:01
Wielkanoc 2022 gwiazd: Szpak, Sykut, Socha, Kożuchowska, Krupa
Fot. Instagram

Dla jednych to czas refleksji i zadumy, dla innych odpoczynku w gronie najbliższych. Wielkanoc 2022 trwa w najlepsze. Jak spędzają ją gwiazdy? Michał Szpak jak zwykle zaszokował odważnym zdjęciem, Małgorzata Socha rozbawiła, zakładając maskę króliczka, zaś państwo Lewandowscy święta spędzają oddzielnie!

Wielkanoc 2022: zdjęcia gwiazd. Tak spędzają święta Krupa, Socha, Sykut-Jeżyna

Zawsze mają miejsce wiosną. Symbolizują odrodzenie, zwycięstwo życia nad śmiercią i nowy początek. Wielkanoc jest ściśle powiązana z męką Chrystusa na krzyżu oraz jego zmartwychwstaniem. Dla katolików jest najważniejszym świętem w roku. 

Już na kilka dni przed Niedzielą Wielkanocną trwają zazwyczaj intensywne przygotowania. Wśród zwyczajów jest m.in. finezyjne ozdabianie pisanek, dekorowanie stołów czy święcenie pokarmów. W dobie Internetu wszystkie czynności są często relacjonowane w mediach społecznościowych. Tyczy się to również gwiazd.

W dniu Zmartwychwstania Pańskiego zamieszczają oni przeróżne zdjęcia, składając przy tym życzenia swoim fanom. I tak Michał Szpak zamieścił fotografię, na której pozuje w oknie jednej z paryskich kamienic w samych majtkach, wznosząc kieliszek szampana. Małgorzata Kożuchowska opublikowała kadr, na którym otoczona jest kwitami. Joanna Krupa wraz z córeczką ozdabia pisanki, państwo Dowborowie wypoczywają na wakacjach z córkami (podobnie jak Katarzyna Cichopek), zaś Małgorzata Socha zapozowała do zdjęcia w... masce wielkanocnego króliczka!

Uwagę przyciągają fotografie opublikowane przez Annę Lewandowską, która wraz z córkami spędza te święta bez męża. Na jednej z nich widać, że trenerka wraz z Klarą i Laurą siedzą przy stole, zaś twarz Roberta Lewandowskiego widoczna jest jedynie na ekranie telefonu. Ma to związek ze zobowiązaniami zawodowymi piłkarza...

Czytaj także: Wstrząsające zdjęcia z Dróg Krzyżowych na całym świecie

Wielkanoc 2022: co jadły gwiazd? Mucha, Dowbor i Janachowska pokazały swoje stoły

A co znalazło się na stołach gwiazd w tym roku? Oczywiście nie mogło zabraknąć jajek pod różną postacią: tych na twardo z majonezem czy faszerowanych (na przykład pieczarkami). Poza tym wędliny, sałatki, warzywa konserwowe, sery, słodkie babki, torty i bezy... To tylko niektóre z potraw! Oczywiście wszystkie stoły zostały pięknie przyozdobione baziami, rzeżuchą, kwiatami forsycji oraz bukszpanem.

Zobacz poniżej, co na swoich stołach tego dnia mieli: Anna Mucha, Katarzyna Dowbor, Izabela Janachowska, Paulina Holtz, Katarzyna Cerekwicka, Patricia Kazadi, Hanna Lis, Anna Kalczyńska czy Maffashion. Niektóre z tych fotografii robią naprawdę duże wrażenie!  

Czytaj także: Apostołka apostołów czy nierządnica? Co naprawdę łączyło Marię Magdalenę i Jezusa Chrystusa?

Wielkanoc 2022 gwiazd: stół Patricia Kazadi
Fot. Instagram @patricia.kazadi

Wielkanoc 2022 gwiazd: stół Magdalena Cielecka, Magda Cielecka
Fot. Instagram @magda.cielecka

Wielkanoc 2022 gwiazd: stół Anna Kalczyńska
Fot. Instagram @anna.kalczynska

Wielkanoc 2022 gwiazd: stół Anna Mucha
Fot. Instagram @taannamucha

Wielkanoc 2022 gwiazd: Julia Kuczyńska, Maffashion
Fot. Instagram @maffashion

Wielkanoc 2022 gwiazd: Hanna Lis
Fot. Instagram @hannalis

Wielkanoc 2022 gwiazd: Izabela Janachowska
Fot. Instagram @izabela.janachowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.