Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
WIELKANOC 2021

Bajecznie udekorowany dom, rodzinne ciepło. Tak wygląda Wielkanoc u państwa Lewandowskich

Para opublikowała w sieci wyjątkowe fotografie!

Konrad Szczęsny 4 kwietnia 2021 13:03
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

To zdjęcie podbija sieć! Anna i Robert Lewandowscy tegoroczne święta spędzają z dziećmi. W sieci opublikowali pełną czułości, rodzinną fotografię. Trenerka pokazała także pięknie udekorowane wnętrza, pełen wiosennych akcentów.

Święta Anny i Roberta Lewandowskich. Piłkarz zbiera siły po kontuzji

To dla nich wyjątkowe święta... Pierwsze, które spędzą we czwórkę, bowiem w maju 2020 roku na świecie pojawiła się druga córeczka pary, Laura. Powodów do radości mają jednak znacznie więcej. Anna Lewandowska wciąż rozwija swoją działalność, skupioną na dbaniu o sylwetkę i dietetyce. Z kolei Robert Lewandowski ma za sobą najlepszy sezon w historii i wiele prestiżowych nagród. 

W trakcie spotkania z Andorą doznał jednak bolesnej kontuzji, przez co nie mógł pojawić się na murawie w meczu z Anglią (reprezentacja Polski niestety przegrała) Nie wiadomo też, kiedy wróci do rozgrywek. Mimo że sportowiec jest rozżalony, nikt nie ma wątpliwości, że zdrowie jest najważniejsze i powinien leczyć kontuzję tak długo, jak to będzie potrzebne. W tym trudnym czasie wspierają go bliscy: żona oraz dwie ukochane córeczki.

Czytaj też: Anna Lewandowska pokazała twarze córeczek. Tak wyglądają Klara i Laura!

Święta Anny Lewandowskiej i jej rodziny. Tak trenerka przystroiła dom

Święta to dla pary wyjątkowy czas. W związku z pandemią koronawirusa, spędzają je w wąskim gronie, jedynie z córeczkami. Z tej okazji Anna i Robert Lewandowscy opublikowali w sieci pełne czułości, rodzinne zdjęcie. Tulą na nim Laurę i Klarę oraz promiennie się uśmiechają. 

Wszyscy mają na sobie odświętne, urocze stroje. Z okazji Wielkanocy para złożyła swoim fanom i internautom szczere, piękne życzenia. 

„Bądźcie zdrowi, dbajcie o siebie i najbliższych. Kochani, w te Święta pamiętajmy o bliskich i o wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, nawet na odległość. Z całego serca życzymy Wam dużo siły, nadziei, spokoju i bliskości – choćby jej namiastki przez telefon. Doceniajmy to, co dla nas ważne. Szukajmy radości w małych rzeczach. Spokojnych Świąt!”, podkreślili.

Na InstaStories pojawiła się również mniej formalna fotografia. Cała czwórka leży na niej w łóżku! Klara całuje tatusia, zaś Laura raczkuje w stronę mamy i taty. Ujęcie wykonano z góry, więc widać w kadrze twarz najmłodszej pociechy państwa Lewandowskich.

Czytaj także: Anna Lewandowska pokazała przepiękny, stylowy salon na wiosnę 2021!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Z kolei na innych ujęciach widać, jak trenerka przystroiła z okazji świąt dom. Królują w nim świeże rośliny, w tym tulipany i bukszpan, symbole nadziei i budzącej się do życia przyrody, nieodłączny element świąt wielkanocnych. 

Na stole Anny i Roberta Lewandowskich nie zabrakło również tradycyjnych potraw, w tym słodkich mazurków i babeczek (ciekawe czy w wersji dietetycznej... :). 

Fotografie możesz zobaczyć poniżej.  

A tak Anna Lewandowska przystroiła dom na Wielkanoc 2021:

Tak Anna Lewandowska przystroiła dom na Wielkanoc 2021
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Tak Anna Lewandowska przystroiła dom na Wielkanoc 2021
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Tak Anna Lewandowska przystroiła dom na Wielkanoc 2021
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?