Salon Anny Lewandowskiej 2021
Fot. Sesja VIVA!
Domy gwiazd

Anna Lewandowska pokazała przepiękny, stylowy salon na wiosnę 2021!

Jest naprawdę luksusowy!

Redakcja VIVA! 24 marca 2021 17:31
Salon Anny Lewandowskiej 2021
Fot. Sesja VIVA!

Anna Lewandowska to nie tylko kobieta sportu, znana trenerka, żona znanego piłkarza, bizneswoman i mama. To również niezwykła kobieta, która ma doskonałe wyczucie stylu. Nic zatem dziwnego, że jest inspiracją dla wielu kobiet. Fanki obserwują jej styl ubierania, kolekcje które nosi, śledzą jej metamorfozy. W social mediach Anna Lewandowska jest obserwowana zarówno przez bardzo młode kobiety, jak i te doświadczone i dojrzałe. Ma fanki w każdym wieku. Trenerka uwielbia na profilu na instagramie pokazywać zdjęcia swojego domu, który urządzony jest w prostym, minimalistycznym, ale bardzo eleganckim stylu.

Zobacz także: Jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Te wnętrza robią wrażenie!

Ze względu na pandemię większość z nas spędza czas w domu. Zamknięte są hotele, ograniczone miejsca w których możemy odpoczywać. Dlatego również celebryci są bardzo ograniczeni w tym zakresie. Anna Lewandowska spędza pandemię w rodziną. Na profilu na instagramie dominują zdjęcia jej domu. Ostatnio uwagę przykuły posty, które prezentują salon gwiazdy. Trzeba przyznać, że jest bardzo piękny, przestronny i urządzony w nowoczesnym, luksusowym klimacie. Uznaniem wśród fanek cieszył się dywan oraz meble. Głównie sofa i piękne fotele. Nam bardzo spodobały się piękne duże okna, oraz drewniana minimalistyczna podłoga. Anna Lewandowska jak widać bardzo lubi drewniane meble, które są bardzo modne w sezonie wiosna-lato 2021. My również je uwielbiamy. Stolik kawowy to klasyk designu: Irune hiszpańskiej marki La Forma. Jego cena to 2000 zł.

Zobacz także: Trendy 2021: dlaczego drewniane meble są takie modne?

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

drewniane meble w stylu Anny Lewandowskiej 2021
Fot. Adobe Stock

Drewniane meble i dodatki będą bardzo modne w sezonie wiosna-lato 2021. Doskonale wie o tym Anna Lewandowska, w której salonie znaleźć można właśnie takie meble. Jeśli szukasz czegoś dla siebie, chcesz odświeżyć swój salon zainspiruj się razem z nami!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.